הכל על מנעולים ללוקרים

כשאתם מגיעים למקום ציבורי בו אתם אמורים להשאיר את החפצים שלכם במקום אחד ולהיות במקום אחר, אתם חייבים לדעת שהחפצים שלכם שמורים היטב.
בשביל זה יש לוקרים עם מנעולים ללוקרים. הלוקר מאפשר להניח את החפצים בצורה מסודרת, והמנעול מאפשר לכם להיות שקטים שחפציכם האישיים מאוחסנים לבטח. מומחי חברת סייפ לוקר, היבואנית הבלעדית של מוצרי חברת אמריקן לוקר העולמית, מסבירים על הלוקרים ועל סוגי המנעולים השונים הקיימים בשוק.

להגדיר מראש את השימוש

הדבר הראשון שיש לעשות הוא להגדיר את השימוש בלוקרים. לוקר לאחסון ציוד ספורט אינו זהה ללוקר לאחסון חפצי ערך קטנים, ארוניות מלתחה אינן זהות לארוניות מתכת המשמשות בבית ספר או במשרד ותכונותיו של לוקר מתכת אינן זהות לתכונותיהם של לוקר ברזל או עץ. לאחר הגדרת השימוש ניתן למצוא את הלוקר המתאים, וכן מנעול לוקר מתאים ללוקר המסוים ולשימוש הנעשה בו בצורה אופטימלית. מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע בתחום הלוקרים כדי למצוא את הלוקר המתאים ביותר לשימוש המוגדר.

איזה מנעולים ללוקרים קיימים

שלושת סוגי המנעולים הנפוצים ביותר לנעילת לוקרים הם מנעול מטבעות, מנעול RFID, ומנעול דיגיטלי. מנעול המטבעות מתאים לתחלופת משתמשים גבוהה. המפתח היעודי נמצא בצילינדר ומשתחרר כשמוכנס מטבע, כך שניתן לנעול את הלוקר. בסיום השימוש מכניסים את המפתח חזרה למקום. אין שני מפתחות זהים, ואם המפתח אובד יש לפרק את הצילינדר ממקומו.

המנעול הדיגיטלי נפתח בפעם הראשונה על ידי הכנסת מטבע והקשת קוד אישי שיש להקישו שוב בכדי לפתוח את המנעול. מנעול RFID  הוא מנעול שבב, המחובר לצמיד אישי ועובד על שידור גלי רדיו. הצמיד מוצמד לידו של המשתמש, ואינו הולך לאיבוד.

מנעולים ללוקר

טיפים נוספים

בכל מקרה אנו ממליצים לפנות לאנשי מקצוע לפני בחירת הלוקרים ולפני בחירת מנגנוני מנעולים ללוקרים, כפי שכבר ציינו. כדאי לבדוק ולבחון את מגוון הלוקרים המעוצבים הנמצאים בשוק כיום ואת מידת התאמתם לצרכיכם. כמו כן כדאי לוודא שאתם רוכשים את הלוקרים בחברה מקצועית ואמינה, שמוצריה עומדים בכל התקנים בארץ ובעולם והיא מעניקה אחריות עליהם וכן מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר האפשרי.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן