אודות

חברת סייפ לוקר פועלת בארץ משנת 2000 לשביעות רצונם של מאות לקוחות. צוות החברה עובד ומשקיע לכל אורך השנה באיכות השירות והמוצרים שכל לקוח מקבל, על מנת להביא לקהל הלקוחות של החברה את פתרונות הנעילה הבטוחים והמתקדמים ביותר.

סייפ לוקר-ארון לוקרים

תחום ארונות לוקרים הינו תחום מורכב מאוד ועשיר. על ידי שיתוף פעולה עם יצרני ארונות לוקרים מהארץ ומהעולם החברה אחראית על פיתוח מוצרים חדשניים ואיכותיים בתחום הפקדת ושמירת החפצים האישיים. לחברה הגדולה בארץ לייצור ושיווק לוקרים והפעלתם של פתרונות אחסנה בטוחה, פזורים עשרות אלפי לוקרים ברחבי הארץ מצפונה ועד דרומה. החברה עובדת בכל רחבי הארץ והיא מקפידה להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר.

חברת סייפ לוקר הינה יבואנית ומשווקת של פתרונות אחסנה בטוחה ויעילה בכל רחבי הארץ. החברה שמה לנגד עיניה להציע ללקוח את פתרון האחסנה המושלם עבורו. לחברה צוות מיומן וניסיון רב בהתקנה מותאמת אישית של לקורים לאנשים פרטיים ובתי עסק. החברה מתאימה באופן אישי את סוג הלוקר לדרישות ולצרכיהם של כל לקוח ולקוח.

סייפ לוקר – על השירותים והמוצרים שלנו

סייפ לוקר מציעה מגוון פתרונות אחסון פשוטים ואיכותיים כדוגמת ארון לוקרים בעל מנגנון נעילה ייחודי המתאים לאחסנת חפצים אישיים במקומות ציבוריים, במוסדות לימוד, באתרי בילוי ונופש, בארגונים, במפעלים ועוד מקומות רבים אחרים.

מוצרי החברה ידועים בזכות מנגנוני הנעילה החזקים והייחודיים שלהם ובזכות חוזקם של הלוקרים שכל לקוח מקבל תוך זמן אספקה קצת ישירות לביתו או לבית העסק שלו.

כלל מוצרי החברה הינם מוצרים שהשימוש בטוח בהם. החברה מקפידה על בטיחות ותקינות המוצרים שהיא משווקת ומוכרת בארץ. אנו בסייפ לוקרים מקפידים להעניק ללקוחות שלנו את מגוון הלוקרים הטובים ביותר שיש בעולם מבלי להתפשר על איכות. איכות המוצרים חשובה במיוחד ואנחנו מעניקים שירות של התאמת ארונות הלוקר באופן אישי לכל לקוח. צוות החברה שלנו ישמח לייעץ לכם בתהליך הבחירה של הלוקר המושלם לבית או לבית העסק שלכם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן