לוקרים עמידים למים וגופרית

לוקרים עמידים למים וגופרית הם הבחירה הפופולארית של ארונות מלתחה לשימוש באתרי מרחצאות, ספא ופארק מים, הודות לתכונות והחומרים המיוחדים ממנו הוא בנוי. היתרון של לוקרים אלו הוא בכך שהם עמידים במיוחד ללחות כך שבחללים בהם הלחות גבוה כמו אתרי מרחצאות או מרכזי ספא הם יכולים לשמור על האיכות שלהם למרות הלחות הגבוה שיש במקומות אלו. תאי הלוקרים הללו עשויים למעשה מאלומיניום וחומר מיוחד הנקרא פוליקרבונט ובגלל הרכב החומרים המיוחד שלהם הם עמידים במיוחד בתנאי לחות גבוהה, עמידים למגע עם מים וגופרית ומונעים הצטברות מים וקורוזיה.

הבחירה בארונות לוקר אלו היא בחירה אסתטית והיגיינת. ארונות לוקר אלו מהווים שימוש היגייני מאוד שיכול לאפשר למקום בו אנחנו עובדים להתמודד טוב יותר עם הצטברות של מים ולחות כך שהם לא יביאו להצטברות דומה של חיידקים וזיהום. ככל שהחומרים מהם אנחנו בונים את ארונות הלוקר מתאימים יותר להתמודדות עם מים או עם כמויות גדולות של לחות – כך החלל בו אנחנו מציבים אותם יהיה הרבה יותר היגייני, איכותי ונעים למי שמבקר בו.

יתרונות של לוקרים עמידים למים וגופרית

ארונות לוקרים עמידים למים וגופרית הם בעלי יתרונות רבים. ארונות אלו ניתנים להפעלה בתצורת בין היתר על יד מפתח, קוד, מטבעות או מנעול לוקר אישי. הלוקרים ניתנים לנעילה בטכנולוגיית  RFID  (פתיחה באמצעות זיהוי של ברקוד על גבי צמיד הנישא על המשתמש). ניתן להזמין את הלוקרים עם תוספת מדפים בתוך התא. אם אנחנו רוצים לוקרים בעלי מראה יוקרתי שהשימוש בהם נוח כדאי לנו לבחור בלוקרים שסוג החומר ממנו הם בנויים מתאים לצרכים שלנו. אם הצרכים שלנו כוללים חלל שיש בו הרבה מאוד מים כמו למשל חדר מלתחות של בריכה או חדר של סאונה יבשה אנחנו צריכים לוקר שיכול להיות עמיד כלפי לחות גבוה מאוד.

במקרים רבים ובחללים בארץ יש צורך בלוקרים שעמידים בלחות גבוה כי הלחות בארץ גבוה לעומת הלחות ברוב ארצות אירופה. הלחות הגבוה בארץ יכולה להביא לשחיקה של פריטי ריהוט וארונות ובשביל שנוכל לחסוך כסף ולא לתקן או לקנות אותם כל כמה שנים מחדש, עדיף להשקיע בקנייה של ארונות לוקר שהם עמידים מראש לתנאים של חום קיצוני, רטיבות ולחות. בטווח הארוך ההשקעה הכספית בארונות מיוחדים תשתלם עבורנו מאוד ותאפשר לנו להשקיע את הכסף שלנו במקומות אחרים בעסק שלנו.

לא פחות חשוב מאיכות הלוקרים והחומרים מהם הם עשויים זה איכות הנראות שלהם. כאשר אנחנו קונים ארונות לוקר עלינו לוודא שהעיצוב שלהם מתאים לעיצוב הכללי של החלל. ניתן להזמין פעמים רבות לוקרים עמידים למים וגופרית במגוון דגמים ועיצובים כולל בחירה של צבעים שונים לכל ארון. עלינו להתאים את העיצוב של הארון ואת הצבע שלו לחלל של בית העסק שלנו.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן