לוקרים באספקה מיידית

התחייבות לאספקה מיידית !!!!

אספקה מיידית תוך 5-7 ימי עבודה

מפרט טכני:

מפרט טכני הארון 12 תאים
גובה 192 ס"מ
רוחב 90 ס"מ
עומק 40 ס"מ
מפרט התא: 
גובה 45 ס"מ
רוחב 30 ס"מ
 עומק 40 ס"מ
תא משודרג : עובי 0.9 ממ
חיזוק לאורך הדלת
הכנה למנעול תליה
רק עד 7 ימי עסקים

ישנן חברות רבות המספקות שירותי התקנה והובלה של לוקרים, לבתי ספר, לחדרי כושר, לבתי עסק, מפעלים ועוד. מעבר לשאלת האיכות ישנם עוד מספר פרמטרים חשובים שעליכם לשים לב בעת הזמנת לוקר.

איכות הלוקרים

לוקר איכותי הוא לוקר המיוצר מחומרים איכותיים, שמשתמשים בצירים איכותיים ועמידים לדלתות הלוקר, התאמת סוג ארונות הלוקרים לחלל בו הם ימוקמו ישמור על איכות המוצר ויאריך את חייו בבית העסק שלכם.

שירות חברת הלוקרים

כצרכני כולנו מצפים לשירות הטוב ביותר בכל חנות שאנחנו מבקרים בה או במקום שנותן לנו שירות כזה או אחר. גם כאן, אתם רותים להיות בטוחים כי אתם מזמינים את הלוקרים שיעמדו לשירות הלקוחות שלכם או העובדים שלכם ואפילו התלמידים שלכם יהיו תחת שירות טוב ביותר. שהמענה בעת הצורך יהיה מהיר ואיכותי.

לוקרים באספקה מיידית

שירות טוב לא נמדד רק בשעת תקלות או תיקונים אלא גם בשעת ההתקנה. וודאו כי אתם מזמינים לוקרים ממקום שמתחייב להתקנה מיידית או לפחות עומדים בלוחות הזמנים להם הם מתחייבים. אם הלוקרים נכנסים בתוך שלבי שיפוץ או בנייה של מקום חדש אתם בוודאי יודעים כמה עיכובים ואיחורים עלולים לעלות לכם ביוקר.

חברת סייפ-לוקר מעניקה ללקוחותיה לוקרים באספקה מיידית, צרו אתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי לתאום אספקה.

שמות גדולים מול המלצות

ישנם בשוק היום הרבה מאוד חברות המספקות לוקרים לגופים שונים ומגוונים. שינם חברות עם שמות מוכרים ומפורסמים אך הם אינם בהכרח הטובים בשוק או אלו שיעניקו לכם את השירות הטוב ביותר בשעת הצורך. התייעצו עם לקוחות, בקשו מבעלי החברה כמה ממליצים שיוכל להתקשר ולשאול אותם שאלות. בעל חברה שיעניק לכם אנשי קשר ללא בעיה, תוכלו לדעת שהוא אינו מסתיר דבר וכבר ניתן לתת לו נקודת זכות על כך. ממליצים הם בעלי ניסיון לאורך התהליך עם אותה חברת לוקרים, מרגע ההזמה ועד להוראות השימוש ואולי אפילו תמיכה. זה יעניק לכם תמונה ברורה על חברת הלוקרים.

אנחנו בסייפ–לוקר מזמינים אתכם להתרשם ממבחר הלוקרים שאנחנו מציעים ללקוחותינו. נשמח לענות על כל שאלה ולתת ייעוץ להתאמת לוקרים למקום שלכם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן