לוקרים מפתחות

חברת סייפ-לוקר הינה חברה מובילה לייבוא לוקרים לארץ מחוץ לארץ. החברה קמה בשנת 2000 ומאז היא צברה מאות לקוחות מרוצים. החברה מציעה מגוון פתרונות אחסנה לחברות ומוסדות ציבור. החברה מציעה שירות הצבה איכותי וייחודי של ארונות לוקרים מאובטחים.

הלוקרים מגיעים בשלל צבעים. כלל הלוקרים פשוטים להפעלה והם בעלי מנגנון נעילה ייחודי מבית חברת אמריקן לוקר העולמית. היתרון של לוקרים אלו הוא העיצוב היפה שלהם ומנגנון הנעילה הייחודי שיש להם שמאפשר באותו הלוקר ליהנות גם ממראה אסתטי וגם מפרטיות מלאה. ייבוא לוקרים מפתחות – הינו אחד מתחומי המומחיות של החברה.

יתרונות של לוקרים מפתחות לבתי ספר ומוסדות לימוד

הבחירה בלוקרים מסוג לוקרים מפתחות היא בחירה איכותית ונוחה מאוד. בחירה זו יכולה להיות אידיאלית עבור בתי ספר ומוסדות לימוד. היתרון של לוקרים אלו הוא מערכות תאי האחסון של סייפ-לוקר שמשנים את פני המקום – יוצרים סדר וניקיון, משרים תחושת חופש וביטחון ומשפרים את איכות השירות והשימוש בפתרונות אחסון מתקדמים אלו.

הלוקרים המשווקים על ידי חברת סייפ לוקר ננעלים על ידי מנגנוני נעילה איכותיים מבית חברת אמריקן לוקר העולמית. דבר זה מקנה ללוקרים אמינות גבוה ונוחות בזמן השימוש בהם. ככל שיותר קל לנעול את הלוקר והנעילה איכותית יותר – כל השימוש בו בטוח יותר עבור מי שמאחסן בו פרטי תכולה אישית או חומרי לימוד בעלי ערך. בין היתרונות הרבים של לוקרים אלו ניתן לכלול:

תאי אחסנה חזקים ועמידים לתנאים סביבתיים שונים.
פשוטים לשימוש.
לא נדרשת תחזוקה שוטפת של הלוקר לטיפול במערכות, אלא אנו מספקים תמיכה ושירות לתיקון תקלות לכל לקוח.
ניתן להשיג במגוון צבעים (כ-15 צבעים שונים ובטקסטורות שונות, כולל הדפסים מגוונים של פרסומות).

בעבר אנשים חשבו על סוג לוקר אחד פשוט כאשר דיברו איתם על לוקרים. למעשה, בניגוד לדעה הרווחת ישנם עשרות סוגים שונים של לוקרים מהם ניתן לבחור את הלוקר שהכי מתאים לנו. חברת סייפ לוקר מציעה לציבור בישראל דגמים רבים של לוקרים הנבדלים אלו מאלה בעיצוב שלהם, בצבע, בגודל תאי האחסון, בחומר ממנו הם עשויים וגם במנגנון הנעילה שלהם. באמצעות המבחר הגדול של החברה, כל אחד יכול למצוא את הלוקר המושלם בשבילו. כאשר אנחנו בוחרים את הלוקרים חשוב לבחור אותם לפי כלל הפרמטרים שחשובים לנו ולא דווקא לפי המראה שלו בלבד אלא לפי מנגנון הנעילה שלו.


יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן