לוקר לבתי ספר

סייפ לוקר משווקת לוקרים לבתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות ממתכת באיכות גבוהה היישר מהמפעל ובמחירים אטרקטיביים. אם אתם תוהים לגבי החשיבות של הצבת לוקר לבית ספר, הרי שתוכלו לשאול פשוט את אחד התלמידים הצעירים, שאם היה מקבל אחד כזה בחינם – האם הוא היה עושה בו שימוש או לא.

עם התקדמות הטכנולוגיה לאורך השנים, החלו הילדים להשתנות ולהפוך יעילים ונינוחים יותר. כלומר שאם ירגישו שלוקר לבית ספר יקל עליהם או יתרום להם באיזשהו צורה, הרי שהם ירצו להשתמש בו. על כן גדלה החשיבות להצבת לוקרים בכל בית ספר בישראל.

יעילותם של לוקרים לבתי ספר?

לוקר לבית ספר הוא תא אחסון קומפקטי, באורך ורוחב של כמה עשרות ס"מ בדרך כלל, ומשמש תלמידים ומורים כאחד בשטח בית הספר. תא האחסון יעיל מאוד לאחסון ספרים, מחברות וציוד נוסף שכן מקל עלינו ומייעל את ההתנהלות שלנו בבית הספר. ברמת התלמיד, עברנו את התקופה של סחיבת תיקים כבדים וגדולים, המלאים בספרים ומחברות, וכיום ניתן לראות תלמידים שבקושי מגיעים עם קלמר לבית הספר. הסיבה לכך היא שאותם תלמידים משתמשים בלוקר.

השימוש בלוקרים בבתי הספר תורם משמעותית להיבט הבריאותי של הנער המתבגר, שכן אינו צריך לסחוב על גבו ספרים כבדים כל היום מכיתה לכיתה ומהבית לבית הספר. סחיבה מרובה של תיק כבד עשוי לגבות מחירים כבדים בשלבי ההתפתחות של הילד ועשויים לגרום לו לבעיות גב בגיל מוקדם.

שימושים נוספים שתורמים לתלמידים, הוא אחסון בגדי ונעלי ספורט בלוקר לשיעורי הספורט בבית הספר. אני זוכר שאחד הדברים המדכאים ביותר בשיעורי הספורט היה לקחת אתנו שקית או תיק נוספים, שבהם יש נעליים ובגדי ספורט לשיעור חינוך גופני. נוכל לאחסן בלוקר זוג נעליים, גרביים ומספר חולצות ומכנסיים לכל החודש. בשיטה זו כל שנצטרך הוא רק לקחת הביתה בשקית את הכביסה המלוכלכת בסוף היום.

היכן ניתן לרכוש לוקר לבית ספר?

אנו בחברת סייפ לוקר נשמח לספק לכם לוקרים לבתי ספר באיכות ועמידות למים וגופרית לבית הספר שלכם, עשויים מחומרים שונים, כמות תאים שונה, מנעול שונה, גודל תא שונה, צבע ועוד.

לחברה ניסיון רב שנים בתחום ונחשבת ליבואנית והמפיצה הבלעדית בישראל של אמריקן לוקר העולמית. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון בכל עת לפרטים נוספים והזמנות.

Save

Save

Save

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן