לוקר לבתי ספר

סייפ לוקר היא חברה ישראלית ותיקה, הפועלת בשיתוף פעולה עם יצרני לוקרים ישראליים ובין-לאומיים ומתמחה בין השאר, בפיתוח, ייבוא ושיווק לוקרים לבתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות.

כחברה המובילה בענף זה בישראל, מוצריה פרוסים בכל רחבי הארץ מצפון לדרום וידועים באיכותם הגבוהה ובמחיריהם האטרקטיביים.

השורות הבאות סוקרות את מגוון השימושים והתועלות של הזמנת לוקר בבתי ספר, מסבירות מדוע הוא חשוב, מדוע הוא פתרון האחסון היעיל ביותר במסגרת של בית ספר או מוסד להשכלה גבוהה וכיצד נקבעת עלותו.

לוקר בבית הספר – מדוע הוא חשוב?

בניגוד לפתרונות אחסון אחרים, כגון ארונות סטנדרטיים, שידות מגירות ומדפים, ארון לוקר הוא מערך של תאי אחסון אישיים, קומפקטיים ומאובטחים.

לכן, הוא מתאים הרבה יותר כשצריך לספק מענה לצרכי אחסון פרטיים, עבור משתמשים רבים בו-זמנית.

תא לוקר סטנדרטי הוא באורך ורוחב של כמה עשרות סנטימטרים, כך שמצד אחד הוא מספיק לאחסון ספרים, מחברות וציוד אישי ומצד שני, הוא תופס שטח אחסון מינימלי ומאפשר הצבת ארון מרובה תאים, גם כנגד קיר לא גדול.

מנקודת המבט של התלמידים, כיום ניתן לראות כאלה שמגיעים לבית הספר עם תיק קטן בלבד, המכיל כמה כלי כתיבה, סמארטפון ולפעמים, טאבלט או מחשב נייד, ללא צורך לסחוב ספרים כבדים ומחברות. הסיבה לכך היא, שאותם תלמידים משתמשים בלוקר.

מבחינה זו, לוקרים בבית הספר תורמים משמעותית לבריאות התלמידים, שפטורים מסחיבת משקל כבד על גבם.

יתרונות נוספים לשימוש בלוקרים:

 • אבטחה: לוקרים מספקים מקום מאובטח לתלמידים לאחסון חפציהם האישיים, כגון ספרים, תיקים וחפצי ערך, ומפחיתים את הסיכון לגניבה או נזק.
  בימינו, כשתלמידים וסטודנטים נושאים עמם דרך קבע ציוד יקר כגון מחשב נייד או סמארטפון, יש לנושא חשיבות עליונה.
 • ארגון: לוקרים עוזרים לתלמידים לארגן את חומרי הלימוד שלהם במקום ייעודי לכך, חוסכים את הצורך בניוד של חפצים הלוך ושוב ומפחיתים מקרים של אובדן ושכחת חפצים.
 • ניצול מיטבי של חלל: לוקרים מספקים רווח כפול בהיבט של ניצול החלל. הם הופכים את כיתות הלימוד לפחות עמוסות בחפצים ופחות מועדות להיתקלויות ונפילות וגם, ממקסמים את קיבולת השטח המוקצה לאחסון במסדרונות, בחדרי ציוד ובחדר המורים, בהשוואה לארונות רגילים.
 • פרטיות: לוקרים מאפשרים לתלמידים ולמורים להצניע את רכושם הפרטי ובכך, מספקים תחושת נוחות וביטחון במשך שעות הלימודים. חשיבות השמירה על פרטיות מקבלת משנה תוקף כשמדובר בחפצים כגון תרופות, מכשירי עזר שונים ומסמכים אישיים.

מגוון השימושים של לוקרים בבית ספר

בתי ספר, הם מבין המוסדות שעושים שימוש נרחב ומגוון מאד בלוקרים וניתן ליהנות מיתרונותיהם בכל רחבי מוסד הלימודים:

 • בכיתות: לוקרים מקצים לתלמידים אזור אחסון מאובטח לחפצים אישיים וציוד בית ספר.
 • לאורך המסדרונות: לוקרים תורמים לייעול המרחב ואף משפרים את בטיחות התלמידים, על ידי צמצום העברת תיקים וחפצים ממקום למקום והגדרת שטח ייעודי לאחסון.
 • בחדרי המורים: לוקרים מציעים לסגל העובדים מקום אחסון לחומרי הוראה, חפצים אישיים ומסמכים חסויים או רגישים.
 • במתקני הספורט של בית הספר: לוקרים הם אידיאליים לאחסון ציוד ספורט, מדים וציוד וכן, לשימוש במלתחות לצורך הפקדת בגדיהם וחפציהם האישיים של התלמידים במהלך השיעור.
 • בחדרי אחסון וציוד: לוקרים הם פתרון נהדר לארגון מלאי של מצרכים כגון קפה וסוכר, כלי עבודה, גינון, ציוד תחזוקה וחומרי ניקוי, באופן מאובטח והרחק מהישג ידם של התלמידים.

כמה עולה לוקר בבית ספר?

מחירם של לוקרים משתנה בהתאם לכמה וכמה פרמטרים ולכן, יש לקבל הצעת מחיר מסודרת ומפורטת, לאחר הגדרת הצרכים והכמויות המדויקים.

המשתנים המשפיעים על מחיר:

 • מידות הארון.
 • מידות ומספר תאי האחסון בארון הלוקר.
 • כמות הארונות הכוללת בהזמנה.
 • סוג הנעילה (יש ארונות עם מנעולים סטנדרטיים ויש כאלה עם נעילה חכמה, דיגיטלית ואלקטרונית).
 • עלויות הובלה והרכבה.

היכן לרכוש ארון לוקר לבית ספר?

אנו בחברת סייפ לוקר, נשמח לספק לכם לוקרים עמידים, מעוצבים ואסתטיים באיכות מעולה, ובהתאמה אישית מלאה מבחינת מידות, צבעים, עיצובים, כמויות וסוגי נעילה.

החברה שלנו היא בעלת ניסיון רב שנים בתחום ונחשבת ליבואנית והמפיצה הבלעדית בישראל של "אמריקן לוקר" העולמית.

כאן באפשרותכם להתרשם ממגוון המוצרים הרחב שלנו.

לייעוץ בבחירת סוג הלוקר המתאים ביותר לצרכים שלכם, קבלת הצעת מחיר, או פרטים נוספים,

צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם שירות:

בטלפון 03-556-6744  |  בדוא"ל office@safelocker.co.il

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן