ארון לוקרים ותאי האחסון האישיים

ארונית לוקר

ארון לוקר הינו ארון הבנוי ממספר תאים משתנה, אשר ישנו מנגנון נעילה שמאפשר אחסון יעיל ובטיחותי לחפצים וציוד. על כן, ניתן למצוא ארון לוקרים כמעט בכל מקום אליו מגיעים אנשים עם ציוד, כמו לדוגמא:

·         בתי ספר

·         מכללות ואוניברסיטאות

·         חדר כושר

·         בריכה עירונית

·         חוף הים ועוד

במאמר הבא ניתן לקרוא על טיפים שמומלץ ליישם טרם שרוכשים ארונות לוקרים, וכן על דגשים חשובים שיבטיחו רכישה נכונה ומוצלחת.

ארונית עם מנעול – שלבי פעולה

כאשר יש צורך ברכישת או השכרת ארון ננעל, להלן מספר שלבים שמומלץ לפעול על פיהם:

 • הגדרת מטרה – כאשר מגדירים את המטרה שלשמה הארון נרכש, ניתן יהיה לבחור בארון המתאים ביותר. דהיינו, במידה ומטרתו העיקרית של הארון היא לאחסן ציוד גדול ממדים, ניתן יהיה לבחור בארון עם מספיק שטח אחסון.
 • סוג המנעול – כיום, ישנן טכניקות נעילה שונות לארונות הלוקרים. משמעות הדבר היא, שיש להגדיר מראש האם רוצים לרכוש ארון עם מנעול ידני, דיגיטלי ועוד.
 • כמות נדרשת – חשוב לבחון את כמות הארונות הנדרשת. זאת על מנת שיהיה ניתן לקבל הצעת מחיר מדויקת ונכונה. שכן, ככל שיש צורך בכמות יותר גדולה של ארונות, כך המחיר יעלה בהתאם.
 • רמת עמידות ישנם סוגים שונים של חומרי גלם מהם ניתן לייצר ארונות לוקרים, כאשר חלק איכותיים יותר וחלק פחות. על כן, יש לבחון היטב האם המיקום של הארונות דורש לבחור ארונות מחומר גלם עמיד בפני פגעים שונים, כמו לחות, מים או נזקי מזג אוויר.
 • הגדרת תקציב – מומלץ מאוד להגדיר תקציב מראש לרכישת ארונות לוקרים. שכן, טווח המחירים די רחב ויכול להגיע לאלפי שקלים. לכן, על מנת לסנן אפשרויות יקרות מדי, יש להגדיר תקציב מראש ולפעול על פיו.

מהיכן מומלץ לרכוש ארון לתיקים

על מנת להבטיח ארונות איכותיים ועמידים, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים טרם הרכישה:

 • בחינת החברות הרלוונטיות – כיום, ישנן חברות שונות המספקות ארונות לוקרים, אך אין הדבר מחייב כי כולן איכותיות ומקצועיות. על כן, יש לבחון את טיב הארונות שכל חברה מספקת, על מנת שיהיה ניתן לבחור בחברה האיכותית ביותר.
 • התאמה אישית – כאשר בוחרים בחברה המספקת ארונות בהתאמה אישית, נהנים ממגוון יתרונות, כגון:
 • גודל מדויק – במיוחד כאשר יש צורך בארונות בגדלים לא סטנדרטיים, ארונות בהתאמה אישית הם הבחירה האידיאלית.
 • עיצוב מיוחד – מעבר לפונקציונליות הרבה שיש בארונות לוקרים, חשוב להיות ערים גם לעיצוב החיצוני של הארונות. שכן, בחירה בארונות מעוצבים בטוב טעם, יוכלו לשדרג את העיצוב של כל חלל או מרחב שבו הם ימוקמו. על כן, ניתן לעצב על פי טעמו האישי של כל לקוח את הארונות שיתאימו ביותר עבורו.
 • עוצמת הנעילה – משום שמטרתה העיקרית של הארונות היא לשמור על הציוד המאוחסן בהם, חשוב לוודא כי החברה מספקת ארונות עם מנגנון נעילה איכותי וחזק. כך, ניתן לצמצמם את הסיכויים שאדם זר יפרוץ ללוקר ויגנוב את התכולה.
 • מחיר משתלם – השיקול הכלכלי קריטי מאוד, במיוחד כאשר מדובר על רכישת כמות ארונות גדולה. על כן, מומלץ לערוך סקר שוק ולהשוות בין המחירים שהוצעו בכמה חברות שונות. כך, ניתן יהיה לבחור בחברה עם המחיר המשתלם ביותר. אך יש להדגיש כי לא רצוי לפעול מתוך שיקול כלכלי ותו לא, אלא ליישם את כל הטיפים המובאים ברשימה. זאת מכיוון שלעיתים מחיר זול מדי, עשוי להעיד על ארונות באיכות ירודה.
 • המלצות וחוות דעת אובייקטיביות – קבלת המלצות וחוות דעת חיוביות הינה בין הדרכים היעילות ביותר לבחירה נכונה בחברת לוקרים. אך יש לציין כי כאשר ניגשים לקבל המלצות אודות חברת לוקרים, מומלץ לוודא כי ההמלצות הינן אובייקטיביות.

דגשים להתקנת ארונית לוקר

שלב ההתקנה של הארונות קריטי ביותר, ומשפיע מאוד על חוויית השימוש בלוקרים. שכן, התקנה איכותית ומקצועית תבטיח שימוש יעיל בלוקרים לאורך זמן רב. על כן, מומלץ לקחת בחשבון את הדגשים הבאים:

 • ציוד מקצועי וייעודי – חשוב ביותר להצטייד מראש בציוד וכלי העבודה המקצועיים ביותר לטובת ההתקנה. שכן, ציוד מקצועי יאפשר התקנה איכותית ומקצועית.
 • הכנת השטח – יש להכין את השטח טרם ההתקנה, ולנקות אותו במידה וישנם גורמים שונים שעשויים להפריע בתהליך ההתקנה.
 • חברה מקצועית – על מנת להבטיח התקנה איכותית ומקצועית, מומלץ לפנות לחברה המתמחה בהתקנת לוקרים. הדבר מומלץ עוד יותר כאשר אין ידע או ניסיון בהתקנת לוקרים.

סייפ לוקר

במידה ואתם מחפשים חברת לוקרים, ואינכם מוכנים להתפשר על איכות ומקצועיות, הגעתם למקום הנכון.

אנו בחברת סייפ לוקר, פועלים כבר שני עשורים לשביעות רצונם של מאות לקוחות. צוות החברה שלנו עובד ומשקיע לכל אורך השנה באיכות השירות והמוצרים שכל לקוח מקבל, זאת על מנת להביא לקהל הלקוחות של החברה את פתרונות הנעילה הבטוחים והמתקדמים ביותר. מבין מגוון מוצרינו ניתן למנות מגוון ארונות לוקרים בגדלים, מידות וצבעים שונים שיהוו פתרון אחסון אידיאלי.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כדי שנוכל להתאים לכם את הלוקרים בצורה הטובה ביותר:

טלפון: 03-5566744

סלולרי: 054-9090785

פקס: 03-6293998

דוא"ל: office@safelocker.co.il

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן