לוקרים לבית ספר בישראל

לכל תלמיד ישנו ציוד רב שהוא זקוק לו לצורך הלימודים – ספרים ומחברות, כמובן, כלי כתיבה, בגדי ספורט, מחשב נייד לעיתים, ועוד. לוקרים לבית ספר הם בדיוק הפתרון לבעיית סחיבת הציוד הרב הלוך וחזור בכל יום, עליה מתלוננים כל ההורים מדי שנה. יותר ויותר בתי ספר החלו להציב בשנים האחרונות לוקרים לבית ספר מותאמים בשטחם, אך עדיין ברוב בתי הספר אין לוקרים, והתלמידים נאלצים לסחוב ציוד כבד על גבם מדי יום. מומחי הלוקרים של חברת סייפלוקר, החברה המובילה בישראל ביבוא ושיווק לוקרים, מסבירים על יתרונותיהם של הלוקרים בבית הספר.

לוקרים לתלמידים

הצורך של התלמידים בארון לוקרים די ברור. הציוד, כאמור, כבד לסחיבה, בעיקר בכיתות הנמוכות, והפתרון של עגלת הסחיבה לתיק הוכח כבר מזמן כגורם נזק בפני עצמו בשל סיבוב הגוף הצידה תוך כדי גרירת העגלה הכבדה. בנוסף, כאשר יש לכל תלמיד לוקר משלו, הציוד יכול להיות מאוכסן בלוקר במשך היום, וניתן לקחת לכיתה רק את הציוד הדרוש לאותו שיעור. כך, התיקים אינם זרוקים בכיתות או מחוצה להן ומקשים על המעבר, לתלמידים אין פחד שחפציהם יעלמו, וקל להם יותר להתנהל במשך היום.

לוקרים למורים

לוקרים לבית ספר מיועדים לא רק לילדים, וגם למורים יכול להיות נוח כשיש לכל אחד מהם לוקר אישי בתוכו הוא יכול לשים את הציוד הפרטי שלו, את חפצי הערך שאינו רוצה לקחת לכיתה, וחומרי לימוד שונים להם הוא זקוק במהלך היום. בכל בתי הספר בהם הוצבו ארוניות מתכת אישיות למורים, דווח על שביעות רצון גדולה של הצוות.

לוקרים לבית ספר בישראל

לוקרים לבית ספר
לוקרים לבית ספר

לצערנו, כאמור, מרבית בתי הספר בישראל עדיין לא התקינו לוקרים בשטחם. יכול להיות שמדובר בחוסר מודעות ואולי מחסור בתקציב, על אף שהלוקרים אינם יקרים לרכישה או השכרה, ונוחות השימוש בהם גדולה. הארוניות מצוידות, כמובן, במנעולים ללוקרים, והלוקרים האיכותיים עמידים ביותר בפני מכות וחבטות, חסינים בפני נזקי מים ואש, ועומדים בכבוד גם בניסונות ונדליזם והשחתה. לוקרים לבתי ספר אינם פינוק לילדים אלא הכרחיים עבור בריאותם של הילדים הצעירים, ועבור התנהלות נוחה יותר לילדים ולצוות בין כתלי בית הספר.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן