לוקרים בית ספר- לסביבה לימודית אופטימלית

סביבת למידה מוגדרת כאיכותית בנסיבות שבהן קיימים במרחב שלה כלים שונים המסייעים לתלמידים והסטודנטים ללמוד ולבצע את מטלותיהם באופן האופטימלי, וכולם תמימי דעים כיום שאחד מהכלים החיוניים הללו הינו לוקרים בית ספר, המאפשר לתלמידים ליהנות שגרת לימודים אידאלית בזכות תנאי סביבה משופרים.

לוקרים בית ספר
לוקרים בית ספר

כל מי שגדל בישראל של שנות ה-80 וה-90 של המאה שעברה זוכר קרוב לוודאי את סדרות הטלוויזיה לבני נוער, שעלילתן התרחשה באחד מבתי הספר התיכונים בארצות הברית וכללו תמיד סצנה מרכזית המתרחשת בסמוך ללוקרים או תוך כדי הוצאת ספרים, מחברות או קלסרים מאותם התאים. בשנים שעברו, יכלו בני הנוער הישראלים רק לצפות ולהתקנא באותן הסדרות שנדמו בעיני הצברים כפלאים טכנולוגיים הרחוקים מהם שנות אור.

נזק משמעותי לעמוד השדרה ולרקמות הרכות שבכתפיים

מחקרים רפואיים שנערכו בשיתוף של משרד הבריאות ומשרד החינוך הראו שמשאות כבדים הנישאים מעל הגב יוצרים לחץ שעלול לגרום לנזק משמעותי לעמוד השדרה ולרקמות הרכות שבכתפיים, באזור המכונה בשפה המקצועית "מקלעת הזרוע" שבו נמצאת מערכת של סיבי העצבים. בעקבות מחקרים הוציא משרד החינוך בשנת 1998 חוזר מנכ"ל עם הנחיות ותקנות הנוגעות למשקלו של הילקוט.

התקנות קובעות כי משקל הילקוט שיישאו תלמידי כיתות א'-ב' לא יעלה על 2 קילוגרם, ומשקל הילקוט המקסימלי של תלמידי כיתות ג'-ו' יהיה 5 קילוגרם, כאשר משקל ילקוטם של תלמידי כיתות ז'-י"ב יהיה עד 10 אחוז ממשקל גופו של כל תלמיד ותלמיד. היות והתקנות הללו אינן תמיד מעשיות בפועל, ברירת המחדל הייתה הצבתם של לוקרים בית ספר בכל מוסד חינוכי.

לוקרים בית ספר עשויים ממתכת מיוחדת ואיכותית

מומחים מבית סייפ-לוקר, חברת היבוא המובילה לפתרונות אחסנה מתקדמים, מציינים כי לוקרים בית ספר מאפשר לתלמידים והסטודנטים המשתמשים בהם שיפור משמעותי בהתנהלותם באמצעות הפחתת משקל הילקוטים והאביזרים הנלווים אותם הם נדרשים לסחוב לכל אורך זמן שהותם במוסד החינוכי, בהם ספרי לימוד, קלסרים, מחברות, חוברות, כלי כתיבה וכיוצא בזה.

בנוסף, עובדה החשובה לא פחות היא שלוקרים בית ספר מהווה עבור התלמיד לפינה פרטית ואינטימית לשמירה גם על חפציו האישיים כמו מכשיר סלולרי, אוכל, בגדים, כסף, מפתחות ועוד. מבית סייפ-לוקר מדגישים כי לוקרים בית ספר המשווקים מטעמם מיוצר ממתכת מיוחדת ואיכותית לעמידות בפני וונדליזם וניסיונות השחתה, תוך הקפדה על הליך ייצור העומד בסטנדרטים הבטיחותיים הגבוהים ביותר ובהתאמה מוחלטת לשטחים הקיימים וצרכיו האינדיבידואליים של כל מוסד ומוסד.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן