לוקרים לחפצים כפתרון זמין לשמירה עליהם

לוקרים לחפצים הם תאי אחסון העשויים ממתכת חזקה ומוגנים על ידי מנעול. הלוקרים הם פתרון נפלא לאחסון חפצים אישיים וניתן כיום לראות אותם כמעט בכל מקום בארץ. גופים ציבוריים, עסקיים ופרטיים רבים משתמשים בארונות אחסון אלה על מנת לספק שירותי ביטחון שמירת חפצים לעובדיהם ולקוחותיהם.

לוקרים ממוחשבים לשמירת חפצים

בשביל מה זה טוב להשתמש בלוקר?

לוקרים לחפצים
לוקרים לחפצים

השימוש בתאי לוקרים הוא נוח ונגיש למשתמש. הוא מספק ביטחון מפני אובדן או גניבות במקומות ציבוריים או אפילו במשרדים בהם עובדים רבים ויש הצורך במקום אחסון בטוח ומסודר. החזקת הציוד בלוקר המיועד לחפצים מאפשר לנו תנועה חופשית ללא צורך להסתובב במהלך היום עם חפצינו האישיים.

כך למשל תלמידים משתמשים בהם לחסוך לעצמם משקל בתיק הנישא על גבם, עובדים משתמשים בהם כדי לאחסן במקום בטוח את חפציהם שלא יהיו זרוקים במעבר או באיזו פינה חשופה ואפילו מבקרים בפארק שעשועים הרוצים מקום בטוח לאחסון החפצים שלהם בזמן שהם עולים על המתקן.

גם בחינוך עולים רמה:

בכל רחבי העולם כיום ניתן למצוא ארונות לוקרים בבתי ספר ובמוסדות חינוך אקדמאים אחרים. כיום גם בישראל ניתן למצוא כמעט בכל בית ספר ארונות אחסון אלה, המאפשרים לילדים אופציה לאחסון בטוח של חפציהם.

לרוב התלמידים עושים בהם שימוש לאחסן את המחברות והספרים שלהם, על מנת שלא יצטרכו להכין מערכת יום לפני וכי יוכלו להחזיק בשטח בית הספר את כל הציוד הלימודי הדרוש להם. חלק אף מנצלים זאת כדי לחסוך את סחיבת התיק לבית הספר.

סוגים שונים של לוקרים לחפצים:

ישנם מספר סוגים של לוקרים, המשמשים גופים שונים בהתאם לצרכיהם השונים. ישנם לוקרים עם מנעול רגיל הניתנים לפתיחה בעזרת מפתח. ישנם לוקרים הננעלים בתמורה למטבעות. הם שמים מטבע ויכולים לשחרר את המפתח מהצילינדר. למעשה מדובר במפתח יחיד מסוגו ואובדן המפתח יחייב את פירוק הצילינדר לפריצת התא. ישנם לוקרים עם נעילה דיגיטלית, כלומר באמצעות קוד.

כך אין חשש לאיבוד מפתח ומנגנון הנעילה נחשב לפשוט ונוח. סגנון נוסף של לוקרים הוא באמצעות שבב נישא על צמיד, ממש כמו צמיד שאנו נושאים באירועים גדולים או בתי מלון. גם כן אין חשש מאבדן מפתחות ומדובר בנעילה ופתיחה פשוטים למדי.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן