איך ארוניות מתכת מונעות האזנות?

המאה ה-21 מאופיינת, בין היתר, בעלייה מתמדת בערך המידע, והמידע הנאסף במקומות שונים הופך למוצר יקר ערך ומבוקש. חברת סייפ לוקר פיתחה ארוניות מתכת קטנות היכולות למנוע הקלטות, האזנות, צילום מסמכים רגישים ועוד על ידי פעולה פשוטה אחת. סקרנים? תקראו.

טלפונים ניידים והאזנות סתר

מכשירי הטלפון הניידים, הנפוצים בארץ זה כמה עשורים ונמצאים בידי כל אחד ואחת, הולכים ומשתכללים כל הזמן. בכל טלפון נייד יש היום מצלמה, כמובן, חלקן באיכות מצוינת. ברוב הטלפונים ניתן למצוא גם אופציות שונות להקלטה, ובכל מכשיר, אפילו הישנים, ניתן לחייג בחשאי ולעולם אינך יכול לדעת מי שומע אותך מדבר. כאשר מדובר באנשים פרטיים, העניין זניח בדרך כלל, אך בעולם העסקי בכלל, ובסקטור הבטחוני בפרט, העברה של סודות עסקיים יכולה למוטט עסק, או לפגוע בבטחון המדינה.

אז מה עושים?

ארוניות מתכת
ארוניות מתכת

מומחי חברת חברת סייפלוקר מייבאת ומשווקת בארץ באופן בלעדי את מוצרי חברת אמריקן לוקר העולמית השכילו לזהות את הבעיה ולמצוא לה פתרון פשוט ויעיל. צוות החברה פיתח ארוניות מתכת ייעודיות וייחודיות לשמירת טלפונים ניידים ושאר מכשירים דיגיטליים העשויים לפגוע בבטחון העסק. גם משרד אדריכלות ועיצוב פנים צריך לשקול שילוב לוקרים כשמתכננים מבני ציבור.

התקנת הארוניות פשוטה והם אינן תופסות מקום רב. כל שעליכם לעשות הוא לוודא שבתחילת הפגישה או הישיבה, מפקידים כל המשתתפים את המכשירים השונים (סמארטפונים, טאבלטים וכדומה) בארוניות, והקץ לדאגה.

שמירת חפצים

מנגנוני הנעילה הייחודיים של חברת סייפ לוקר כוללים נעילת קומבינציה, נעילה דיגיטלית או נעילת RFID, ומאפשרים למשתתפי הפגישה להרגיש בטוחים לחלוטין שהמכשיר שלהם נמצא "בידיים טובות", שלא יאונה לו כל רע וכי המידע הרגיש, שבווודאי שמור על המכשיר, בטוח ואינו נגיש לאף אחד.

ארוניות מתכת קטנות –-פתרון אידיאלי

לוקרים של חברת סייפ לוקר הן אידאליות לשימוש גם במקומות קטנים הסובלים מחוסר מקום, כיוון שהן שטוחות וקטנות יחסית. בארוניות ניתן לאחסן לא רק טלפונים וטאבלטים, אלא גם מפתחות, ארנקים, חפצי ערך קטנים ואפילו כסף מזומן שישנו בעסק ויש צורך לאבטח אותו. למעשה, ארוניות מתכת קטנות של חברת סייפ לוקר יכולים להחליף כספות קטנות, והן בטיחותיות, קלות להתקנה, אינן יקרות, פשוטות לתפעול ומבטיחות שקט נפשי לכולם.

 

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן