ארוניות מתכת כפתרונות אחסון אופטימליים

פותחים בקרוב משרד? חדר כושר? חנות גדולה? גן ילדים? האמת היא שאין זה משנה מהו אופיו של בית העסק, אך קרוב לוודאי שתזדקקו לפתרונות אחסון עבור העובדים או קהל הלקוחות שלכם. אחת מהאפשרויות הטובות ביותר כיום היא התקנת ארוניות מתכת המיועדים לאחסון חפצים שונים בהתאם לצרכים הספציפיים, אופי הפעילות והיקפה.

ארוניות מתכת
ארוניות מתכת

המומחים מבית סייפ-לוקר, חברה יבואנית המשווקת פתרונות אחסון בטוחים ומתקדמים מסבירים שניתן כיום למצוא ארוניות מתכת בכל גודל, בכל סוג, עיצוב, גוון או מטרה, החל מארוניות המיועדות לחדרי כושר, בריכות ומועדוני ספא, דרך לוקרים במוסדות חינוך, משרדים ומקומות ציבוריים ועד לארוניות מתכת קטנות עם מנגנוני נעילה ייחודיים לאחסון מסמכים רגישים ומכשירי טלפון ניידים עבור הסקטור הבטחוני או למניעת דליפת סודות עסקיים.

חשיבות התאמת ארוניות מתכת אל הצרכים הספציפיים

מבית סייפ-לוקר מדגישים שמעבר לעיצוב הדקורטיבי של אותן ארוניות מתכת, חשוב לוודא שמדובר בארוניות איכותיות, ובעיקר כשהדבר נוגע לשימוש ציבורי בהיקף נרחב, כשהאיכות מתייחסת גם למנגנון הנעילה.

במקרים שבהם מיועדות הארוניות לשימוש באתרי ספא, פארקי מים ובריכות שחייה, חשוב לבחור במוצרים עמידים למים וגופרית למניעת הצטברות של קורוזיה, כמו לדוגמה לוקרים או ארונות העשויים מאלומיניום ופוליקרבונט הנחשבים לעמידים במיוחד בתנאים של לחות גבוהה.

בנסיבות שבהן מיועדות אותן ארוניות מתכת להצבה בבתי ספר, יש לשים את הדגש על כך שהן תהינה בעובי גבוה יותר ועשויות מחומרי גלם חזקים ועמידים בפני וונדליזם וניסיונות השחתה. כמו כן, יש להקפיד על תאים בגודל המאפשר אחסון תיקים, ספרים, מחברות, קלסרים, בגדים וציוד עזר נלווה.

איכות מנגנוני הנעילה

גורם נוסף שיש, כאמור, לשים עליו את הדעת במהלך בחירת ארוניות מתכת לבית העסק הוא מנגנון הנעילה. בשנים האחרונות מסתמנת תופעה של פריצות לארוני

ות ולוקרים המוצבים במקומות ציבוריים כמו חדרי כושר או מועדוני ספא, זאת בשל מנגנוני הנעילה של הלוקרים שחלקם באיכות ירודה ופשוטים במיוחד לפריצה.

מבית סייפ-לוקר מציינים שיישנו בשוק כיום מגוון גדול של מנעולים עם סוגי נעילה שונים, שהנפוצים ביניהם הם מנעול המטבעות, מנעול לוקר עם קוד דיגיטלי ומנעול מתקדם מסוג RFID שנחשב לדור החדש של המנעולים ללוקרים וארוניות מתכת. מרבית הלוקרים וארוניות מתכת הנם מודולריים, כך שניתן להזמין אותם בגדלים שונים, כשבנוסף לכך ניתן גם להתאים את גודלו של החלל הפנימי לתא גדול אחד או מספר תאים על פי הצרכים השונים.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן