ארוניות מתכת בעיצוב עכשווי, מודרני וצבעוני

ארוניות מתכת קיימות מזה שנים רבות, ובעבר ניתן לפגוש אותן בעיקר בבתי ספר ומשרדים ממשלתיים. הארוניות הללו התאפיינו בעיצוב סטנדרטי אפרורי וקודר, אך נעשה בהן שימוש רב היות ועלותן הייתה נמוכה בהשוואה לחיי המדף הארוכים שלהן.

ארוניות מתכת
ארוניות מתכת

כיום, עם ההתפתחות הטכנולוגית והשיטות החדשניות של צביעה בתנור, ניתן לשוות לאותן ארוניות מתכת אפרוריות ומשעממות מראה עכשווי, מודרני וצבעוני. הארוניות בעבר שווקו בגודל סטנדרטי של שתי דלתות, אך כיום מייצרים אותן באופן מודולרי מובנה, תוך התאמת החלוקה הפנימית אל צרכיו של כל לקוח החל מהשארת חלל גדול או הכנסת מוט לצורך תליית בגדים וכלה בהתקנת מגירות ומדפים, זאת במטרה להבטיח פונקציונלית מרבית לנוחיותו האישית של המשתמש.

ארוניות מתכת בהתאמה אישית

הצוות המקצועי מבית סייפלוקר, החברה היבואנית הבלעדית לישראל של מוצרי אמריקן לוקר העולמית, מציינים כי לכל סוגי ארוניות מתכת יש בדרך כלל מאפיינים דומים, והן נבדלות אלו מאלו בגודל, שיטת הנעילה, העיצוב והגוון בהתאם לשימושים השונים. השימוש הנפוץ ביותר בשנים האחרונות עבור אותן הארוניות הוא כלוקרים בבתי ספר, חדרי כושר, בריכות שחייה וכדומה.

המומחים של חברת סייפלוקר מוסיפים כי לוקר מתכת המצויד במנגנון נעילה מתוחכם ניתן לשימוש ככספת לכל דבר, הן בשל מנגנוני הנעילה המתוחכמים הקיימים באותם הלוקרים הספציפיים והן בשל היכולת שלהם להעניק הגנה מוחלטת של הרכוש והציוד המאוחסן בתוכם מפני נזקים אפשריים, לרבות נזקי מים, אש, פריצה ואף וונדליזם.

עמידות גבוהה ובלאי נמוך

לוקר מסוג אחר ופופולרי לא פחות הוא לוקר העשוי משילוב של פוליקרבונט ואלומיניום הידועים בעמידותם הגבוהה במיוחד מפני קורוזיה בתנאי סביבה רווים בגופרית ולחות. ארוניות מתכת מהחומרים הללו אופטימליות לשימוש כארונות מלתחה בפארקי מים, בריכות, מרחצאות ואתרי ספא.

הארוניות המודרניות בעלות שימושים מגוונים ונרחבים וניתן להתאימן לאחסון, ספרים, קלסרים, ניירת, ציוד משרדי, משחקים, בגדים וחפצים יקרי ערך. ארוניות המתכת מתאפיינות בעמידות גבוהה ובלאי נמוך בהשוואה לארוניות העץ הסובלות מבלאי גבוה ומשיכה של מזיקים לעץ טבעי.

מבית סייפלוקר מציינים שהארוניות אינן דורשות תחזוקה שוטפת וניתן לנקותן בעזרת מטלית לחה ללא כל צורך בחומרי ניקוי ייחודיים. יישנן כיום חברות רבות המציעות לוקרים וארוניות מתכת בשלל דגמים ומחירים להשכרה או למכירה, אך מומלץ לרכוש או לשכור את הארוניות הללו מחברה אמינה ומוכרת, המעניקה אחריות על מוצריה לאורך זמן.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן