כל מה שצריך לדעת על ארוניות מתכת

ארוניות מתכת הן פריט חובה ברוב המשרדים והחברות, ומשמשות לתיוק ואחסון חפצים שונים. בכל פעם שיש לעצב משרד חדש או לרענן את העיצוב של המשרד הקיים, עולה הצורך לרכוש ארוניות מתכת חדשות או לצבוע מחדש את הקיימות, לשנות את סדרי המדפים הפנימיים וכו'. הצוות המקצועי של חברת סייפלוקר (Safe Locker), המייבאת לישראל באופן בלעדי את מוצרי חברת אמריקן לוקר (American Locker) העולמית, מסבירים את כל מה שצריך לדעת על ארוניות המתכת הפופלאריות כל כך.

שימושים שונים בארוניות מתכת

באופן כללי, ניתן לומר כי לכל ארוניות המתכת סממנים זהים, והן נבדלות זו מזו בעיקר בגודל, צבע וצורת נעילה, ובהתאם לכך מותאמות לשימושים השונים. כאמור, הארוניות משמשות לאחסון, בין אם מדובר בניירת, ואז הארונית היא ארון תיוק; בחפצים אישיים, ואז קוראים לארונית  לוקר מתכת;   או לשמירת חפצי יקרי ערך וניירות מסווגים, ואז לוקרים ממתכת הופכים לכספת לכל דבר ועניין.

מודולריות של ארוניות מתכת

ארוניות מתכת
ארוניות מתכת

אחד היתרונות הגדולים של ארוניות מתכת הוא המודולריות המובנית של החלוקה הפנימית של הארונית. מדפים, מגירות, השארת חלל גדול, ואפילו הכנסת מוט לתליית בגדים, סדרו את הארון איך שנוח לכם.
את החלוקה הפנימית של הארונית ניתן להתאים לשימוש המיועד לה ולנוחות האישית של המשתמש.

ארוניות בטיחותיות ועמידות

סיבה נוספת לפופולארית של ארוניות המתכת הוא היותן חזקות, יציבות ועמידות בפני נזקים שונים. כאשר הארונית מצוידת בנעילה טובה היא יכולה לשמש, כפי שכבר ציינו, גם ככספת, ועמידה בפני נסיונות פריצה או ונדליזם, כמו גם בפני נזקי מים ואש.

איך מעצבים ארוניות מתכת?

ארוניות המתכת המודרניות זמינות בשלל גדלים, החל מארוניות בעלות תאים קטנטנים לאחסון טלפונים וארנקים, ועד לארוניות גדולות שניתן להשתמש בהן כארון בגדים. צבעי הארוניות נעים בין כל קשת הגוונים, והארוניות יכולות להשתלב בכל עיצוב, בכל מקום.

רכישה והשכרה של ארוניות מתכת

ארוניות מתכת נקראות גם  לוקרים(יש קישור לביטוי לוקרים שהוא שבור), כמובן, וניתן למצוא  לוקרים למכירה או לוקרים להשכרה בשלל מקומות ומתוצרת חברות שונות. בכל מקרה, המלצתנו היא לרכוש או להשכיר את הארוניות מחברה מקצועית ואמינה, המעניקה אחריות על הארוניות לאורך זמן.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן