ארוניות מתכת לכל שימוש החל מבית ספר ועד מקומות ציבוריים

מגוון הארונות הקיים הוא עצום ואינסופי כמעט, ובכל זאת, ארוניות מתכת הן אחד אחד מסוגי הלוקרים הנפוצים והשימושיים ביותר במשרדים וחברות ברחבי העולם. ארון מתכת הוא פרקטי, איכותי, מגיע במגוון מידות, עיצובים וצבעים, ונוח לשימוש כמעט לכל מטרה. אנשי המקצוע של חברת סייפ-לוקר, היבואנית הבלעדית בישראל של חברת אמריקן לוקר העולמית, מרחיבים על מגוון השימושים האפשרי בארוניות ממתכת.

לוקרים

השימוש הנפוץ ביותר עבור ארוניות מתכת הוא בתור לוקרים(קישור שבור לביטוי לוקרים):  לוקרים לבריכות שחייה, לוקרים בחדרי כושר ועוד. לוקר מתכת המצויד במנעול חכם הופך באופן מיידי לכספת, תוך כדי הגנה מוחלטת על הנמצא בפנים מפני כל נזק אפשרי – אש, מים, וונדליזם או פריצה. ארונות לוקרים מודרנים הם ורסטיליים מבחינה עיצובית חיצונית ובעלי חלוקת תאים מודולרית, כך שניתן להתאימם לשימוש הנדרש באופן פרטני ולהתאימם לשימוש כארון בגדים, לאחסון משחקים, ככספת, כארון ספרים ועוד.

במקומות ציבוריים

היום, כמעט בכל מקום ציבורי ניצב ארון לוקרים ממתכת, המאפשר אחסון בטיחותי של כל החפצים האישיים. בבריכה, בחדר הכושר, בפארק המים, ואפילו בתחנות משטרה. אין יותר צורך להסתובב עם חפצי הערך האישיים כמו הארנק והטלפון, או עם תיק הבגדים בזמן האימון או הבילוי.

ארוניות מתכת בבית הספר

ארוניות מתכת
ארוניות מתכת

בארצות הברית ובאירופה, השימוש בלוקרים לבתי ספר נפוץ כבר שנים, ועם תחילת הלימודים מקבל כל תלמיד ארונית משלו, בעלת מנעול לוקר(קישור שבור למנעול לוקר) אישי. סוג הנעילה פחות חשוב, אך כל ילד מצויד במפתח או קוד פרטי, כך שיש לו מקום להניח בו חפצים אישיים, ספרים או מחברות שאינו צריך לקחת הביתה, ואת התיק עצמו על תכולתו, בזמן הלימודים. בכל הפסקה ניגשים התלמידים לארון, מוציאים את הדרוש לשיעור הבא בלבד ונכנסים לכיתה. פשוט וקל.

בבית ובמשרד

ארוניות מתכת במשרד הן דבר מובן מאליו, כלוקרים אישיים לעובדים, כארונות תיוק, ככספת קטנה המצוידת במנעולים ללוקרים, ועוד. אבל תתפלאו לשמוע שגם בבית ניתן להשתמש בארוניות כארון ספרים, ארון בגדים מודולרי צבעוני, ואף להרכיב מהן ארון שלם למשחקים וצעצועים, שייעודו יכול להשתנות כשהילדים גדלים, בהתאם לצורך, ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן