ארוניות מתכת בטוחות ונוחות לשימוש ואחזקה

חומרים רגישים או מסמכים מסווגים מצויים בכל משרד וחברה, וגם בבית ישנם תכשיטים, חפצי ערך קטנים או סתם דברים שהיינו מעדיפים שלא יהיו בהישג ידם של הילדים או הגנבים. ארוניות מתכת בטוחות הפכו בשנים האחרונות לפתרון האידיאלי לאחסון דברים אלה ואחרים, מסיבות שונות. מנהלי חברת סייפ-לוקר (SAFE-LOCKER), המתמחה במערכות אחסון מתקדמות, מסבירים על יתרונותיהם של ארוניות המתכת.

עמידות ובטיחות

יתרונם הראשון והבולט של ארוניות המתכת הוא העמידות הגבוהה שלהם והיכולת שלהם לשמור על בטיחות המסמכים או החפצים הנמצאים בתוכם. ארונות לוקרים ממתכת, לדוגמא, ניתן למצוא בכל גודל כמעט, החל מארון לוקרים בעל תאים קטנים במיוחד, המתאימים לשמירת טלפונים ניידים, טאבלטים וארנקים, וכלה בלוקרים גדולים שיכולים לשמש כארונות תיוק או לשמירת דברים גדולים. ארוניות המתכת עמידות לא רק בפני ניסיונות פריצה אלא גם בפני אש ומים, כך שפנים הארונית אינו נפגע בשום מקרה.

נעילה

נעילת הלוקרים המודרנית הכוללת שלל אפשרויות מתוחכמות כמו RFID, צמיד אלקטרוני, צירופי קוד חד פעמי ועוד, הופכת כל ארוניות מתכת, ובפרט כל לוקר מתכת לכספת של ממש. ניתן להוסיף למנעול גם מוט בטחון מיוחד המקשה עוד יותר על הפריצה. עמידות המתכת הטבעית יחד עם הנעילה המתקדמת היא אחת הסיבות הטובות ביותר למצוא לוקרים למכירה ולהעמיד אותם במשרד, ויפה שעה אחת קודם.

נוחות השימוש והאחזקה של ארוניות מתכת בטוחות

לוקרים היו תמיד נוחים מאוד לשימוש. במרבית ארוניות המתכת החלוקה הפנימית של התאים היא מודולרית וניתנת להתאמה ושינוי תמידי לפי הצורך.  קלות השימוש בארוניות הפכו אותן לנפוצות אפילו בתור לוקרים לבתי ספר, קודם בעולם ובשנים האחרונות גם בארץ. האחזקה של ארוניות המתכת בטוחות היא אפסית, והניקיון קל ופשוט – סמרטוט לח, וזהו.

והאסתטיקה?

ארוניות מתכת
ארוניות מתכת

כשאנו אומרים ארוניות מתכת בטוחות אנחנו מיד חושבים על ארוניות אפורות ומשמימות, מקסימום בצבע בז', אבל במציאות זה כלל לא כך. ארוניות המתכת המודרניות מגיעות בשלל צבעים וגימורים ובגדלים משתנים, המאפשרים ליצור סביבת עבודה צבעונית ונעימה בלי לוותר על נוחות, יעילות ובטיחות. מי שמעוניין יכול למצוא גם ארוניות מתכת בעלות דלתות זכוכית מעוצבות היוצרות מראה מהודר של ממש, או בעלי דלתות הזזה, אך גם בלי הדלתות הללו הארוניות אינן חייבות להיות משעממות כלל.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן