לוקר מתכת לתחושת בטחון

לוקר מתכת הומצא בכדי לפתור בעיה שכל אחד מכיר: כל אדם שמגיע למקום ציבורי בו הוא נדרש להשאיר את חפציו האישיים במקום אחד וללכת למקום אחר, מוצא את עצמו לחוץ מעט ועסוק במחשבה על החפצים דוגמאת הארנק והטלפון הנייד  שהשאיר מאחור, כך שאינו יכול להתפנות במאה אחוז לעיסוק שלשמו הגיע למקום. מנהלי חברת סייפלוקר, מייבאים לישראל באופן בלעדי לוקר מתכת למכירה מבית חברת אמריקן לוקר העולמית, מספרים על תרומתו של הלוקר המתכתי לתחושת הבטחון שלך ושל לקוחותיך.

רק שלא יגנבו לי…

לוקר מתכת
לוקר מתכת

מה המשותף לבריכות שחיה, מועדוני כושר, אתרי ספא, ופארקי מים? כולם מקומות ציבוריים אליהם אנו מגיעים בכדי להינות בצורה זו או אחרת, ולשם כך עלינו להיפרד מחפצי הערך שלנו. פעם היו כאלה שפשוט נמנעו מלהביא ארנקים או כרטיסי אשראי למקומות אלה, וכאלה שהגיעו בחבורה ומישהו תמיד נשאר לשמור על החפצים של כולם.

אחר כך נוסתה שיטת שמירת החפצים במקום מוסדר אך גם בה היו חסרונות רבים, כדוגמת גניבה, אובדן הכרטיס המעיד על שייכות החפצים אל האדם ואבדן החפצים עצמם, עלות כוח האדם העיקה על בעלי המקום וכדומה. ואז הגיע פתרון חדש ומושלם ארונות לוקרים.

גלגולו של ארון

בתחילת הדרך היו לוקרים מברזל, פח או עץ, שלכל אחד מהם חסרונות רבים. לדוגמא: ארונות הברזל היו כבדים ומגושמים, ארונות הפח היו דקים וקלים לפריצה, ואילו ארונות העץ היו דליקים. לבסוף נמצא הפתרון בדמות לוקר מתכת  – חזק, עמיד ויציב בלי להיות כבד; בעל חלוקה פנימית מודולרית; עמיד בפני מים ובפני אש; ניתן לנעילה על ידי מנעולים ללוקרים מסוגים שונים בהתאם לצורך; ולאחרונה אף ניתן לעיצוב ומגיע במגוון צבעים.

לוקר מתכת לכל מטרה

אמנם דיברנו באופן כללי על לוקרים במקומות ציבוריים, אך למעשה לוקר מתכת מתאים להרבה שימושים, וניתן למצוא לוקרים במגוון גדלים: תאי הלבשה ומלתחות, מקומות בילוי שונים, משרדים וחברות בהם יש הרבה תנועת אורחים והעובדים חוששים לחפציהם, חדרי ישיבות אשר יש בהם צורך באחסון בטוח של מכשירי טלפון, בתי ספר ואוניברסיטאות כמובן, תחנות משטרה, אולמות מופעים ועוד. לכל שימוש הלוקר המתאים לו.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן