מחפש לוקרים ממתכת איכותיות בעיצוב ססגוני, מודרני ועכשווי?

לוקרים ממתכת
לוקרים ממתכת

לוקרים ממתכת קיימות מזה שנים רבות. בעבר היו ארוניות אלו פופולריות בעיקר במשרדים ממשלתיים, מוסדות חינוך ובתי חולים ונחשבו לרהיט זול ונחות, אם בשל עלותן הנמוכה בהשוואה לפתרונות האחסון האחרים שהיו מקובלים אז ואם בשל העיצוב המתכתי, האפרורי והקודר שאפיין אותן. יחד עם זאת, זכו אותן לוקרים ממתכת לאהדה רבה בזכות חיי מדף ארוכים שלהן והתמורה הנאותה שהן סיפקו בעד המחיר ששולם בעדן.

מומחים מבית סייפ-לוקר, חברה יבואנית המובילה בישראל לפתרונות אחסון יעילים ובטוחים, מסבירים שההתפתחות הטכנולוגית שהתרחשה בעשורים האחרונים והשיטות המתקדמות לצביעה בתנור (צביעה אפוקסית) מאפשרות לשוות לארונות כיום מראה ססגוני, מודרני ועכשווי.
זאת ועוד, ובמקום הארוניות הסטנדרטיות בגודל אחיד וכוללות שתי דלתות, מציע כיום הענף מגוון רחב של דגמים שונים המותאמים על פי צרכים.

בלאי נמוך ללוקרים ממתכת ועמידות גבוהה לאורך השנים

מבית סייפ-לוקר מציינים שניתן למצוא כיום לוקרים ממתכת, ארונות הלבשה ועוד לא רק במשרדים ממשלתיים, אלא גם בארגונים, מפעלים, מקומות ציבוריים ואתרי בילוי ונופש לאחסנת חפצים אישיים.

יתרונן הגדול של אותן ארוניות מתכת נעוץ, כאמור, בבלאי נמוך שלהן ובעמידותן הגבוהה לאורך השנים, להבדיל מארונות העץ העלולים לסבול מבלאי מואץ ממזיקים שונים. כמו כן, תחזוקתן של הארוניות פשוטה ונעשית בעזרת מטלית לחה וללא כל צורך בחומרי ניקוי.

הארוניות הללו הנן בדרך כלל מודולריות, כך שניתן להתאימן אופטימלית אל חלל הנתון הן מבחינת הגודל והן מבחינת הסגנון העיצובי. מבית סייפ-לוקר מוסיפים שבמהלך בחירת ארון לוקרים חשוב לשים את הדעת לא רק לגודלו, עלותו, עיצובו, צבעו והטקסטורה שלו, אלא גם למכלול פרמטרים נוספים.

המלצה: להיוועץ באנשי מקצוע כדי להבטיח התאמה לצרכים הספציפיים

במהלך בחירת ארוניות מתכת ממליצים אנשי המקצוע מבית סייפ-לוקר להתייחס אל מכלול שיקולים נוספים כגון בחירה בין צוקל לארונית עם רגליים, מבנהו וגודלו של החלל הפנימי כמו גם מנגנון הנעילה של הארון. ארוניות בעלות רגליים ניתנות להזזה בקלות ומונעות הצטברות של אבק ולכלוך מתחתיהן.

בנוסף, יישנן אפשרויות בחירה רבות בין מנעול מטבעות, מנעול דיגיטלי ומנעול מסוג RFID שהנו מנעול שבב ונחשב כיום למנגנון הנעילה המתקדם ביותר הקיים כיום בשוק, ומיועד בעיקר למשרדים ומקומות המאפסנים מידע רגיש.

מבניהו וגודלו של החלל הפנימי מותאם על פי צרכים, וניתן לבחור בין מדפים לווי תליה או לשלב בין שניהם. מבית סייפ לוקר ממליצים להיוועץ באנשי מקצוע במהלך רכישת הלוקרים ממתכת על מנת להבטיח התאמה מוחלטת של המוצר אל הצרכים והשימושים הספציפיים.

לחצו כאן לפרטים על תפקידם של תאי אחסון אישיים

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן