לוקרים לבתי ספר, ביטחון לכל תלמיד וסטודנט

כולנו יודעים איך נראים לוקרים לבתי ספר, אך משום מה התמונות בראשנו לקוחות מתוך סרטים אמריקאיים ולא מתוך ניסיוננו האישי או ניסיונם של ילדינו.  האם לא יהיה זה נחמד שלכל תלמיד יהיה לוקר אישי, בכיתה או במסדרון, בו הוא יוכל לאחסן את תיקו במהלך היום ולהשאיר שם את הספרים שהוא אינו צריך לקחת הביתה באותו יום? לצערנו, ובעיקר לצערם של ילדינו, ברוב בתי הספר בישראל עדיין אין לוקרים כאלה, והילדים עדיין נאלצים להיסחב יום יום הביתה עם תיק כבד מנשוא, מלא בפריטים שלא הכרחי שיהיו בבית.

מצא את ההבדלים

לוקרים לבתי ספר
לוקרים לבתי ספר

במקומות בילוי שונים, כמו חדרי כושר, פארק מים, בריכות שחיה, אולמי מופעים, ועוד, וכן במקומות עבודה מסוימים, נפוץ השימוש בלוקרים כתא אחסון פרטי. מקומות אלה מציעים את השימוש בלוקרים כחלק מהשירות, בכדי להקל על הלקוח. כמעט שניתן להבין מכך שלבתי הספר לא כל כך אכפת מנוחיותם של התלמידים. אולי כי הם לקוחות שבויים שאינם משלמים?

לוקרים לבתי ספר –-בשביל מה זה טוב?

לוקרים לבתי ספר יכולים להוות פתרון אחסון פשוט ויעיל עבור התלמידים, כמו בכל מקום אחר. המפתח למנעול, או הקוד לנעילה, מצוי בידיו של התלמיד בלבד, כך שאינו חושש מהיעלמות חפציו. כאשר דבריהם מאוחסנים בלוקרים האישיים שלהם, יכולים התלמידים להיכנס לשיעור עם הציוד הרלבנטי בלבד, ללא המראה המוכר של ערימות התיקים בכניסה לכיתה, או הילקוט ליד כל כיסא וכיסא. לשם מה עליהם לסחוב את ספרי ההיסטוריה לשיעור מתמטיקה? ולשם מה עליהם לסחוב את ספרי הגיאוגרפיה הביתה אם אין שיעורים בנושא זה?

לוקרים לבתי ספר –- פתרון אידיאלי

ישנם סוגים שונים של לוקרים, בגדלים שונים, מחומרים שונים, באיכויות שונות ובמחירים שונים. ישנם לוקרים מפח, מעץ וממתכת, והם שונים בתכונות הקשורות לחוזק ויציבות, וכן לעמידותם בפני נזקי מים, אש, ובפני ונדליזם מסוגים שונים. את הלוקרים ניתן להשיג בצבעים שונים. חברת סייפ לוקר מציעה גם לכם את הפתרון המושלם לאחסון ציוד בבית הספר, להקלה על התלמידים, ההורים והמערכת כולה.  חסרונם של לוקרים לבתי ספר הוא על חשבון הגב שלהם, ההחלטה בנושא היא בידיים שלכם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן