לוקרים לבתי ספר- גם אצלנו

הלוקרים, אותם ארונות אחסון מודולאריים, שפעם הכרנו רק בסרטים, הפכו שכיחים יותר ויותר בישראל בעשור האחרון, וכעת ניתן למצוא גם אצלנו לוקרים לבתי ספר ולמקומות נוספים. הלוקרים מספקים פתרונות אחסון נוחים ואיכותיים, והם בעלי מנגנוני נעילה שונים, מה שהופך אותן אידיאלים לשימוש בבתי ספר ובמקומות ציבוריים נוספים. מומחי הלוקרים של חברת סייפלוקר, המייבאת לארץ באופן בלעדי את מוצרי חברת אמריקן לוקר העולמית, מסבירים על תפקודם המושלם של הלוקרים בבתי הספר.

 

הקלה בעומס

לוקרים לבתי ספר
לוקרים לבתי ספר

הדבר הראשון שהשימוש בארונות לוקרים מאפשר הוא הקלה בעומס ובמשקל התיק שהתלמידים סוחבים על גבם. הנוהל הנהוג, בעיקר בכיתות הצעירות, לסחוב את כל הספרים והמחברות יום-יום הביתה יוצר עומס גדול מדי על גב התלמידים, ולא משנה מה צורת הסחיבה הנהוגה. לוקר אישי לכל תלמיד מאפשר להשאיר בבית הספר את הספרים והמחברות שאין צורך לקחת הביתה, ללא דאגה שייעלמו ויחסרו לאחר מכן. כל יתר היתרונות של לוקרים לבתי ספר באים רק כדי לשרת את הנוחות והבריאות של התלמידים.

לוקרים לבתי ספר- לתלמידים ולמורים

ארונות לוקר בית ספר מעוצבים, לרוב, באופן דומה, כארוניות מתכת הצמודות זו לזו. ישנם הבדלים שונים בעיצוב, אך כיוון שהפונקציונליות היא הדבר החשוב בלוקרים אלה, העיצוב שלהם משני. אם רוצים בכל זאת גיוון וחן, ניתן לגוןן בצבעים של הלוקרים, ולהיעזר בהם כדי ליצור מראה צבעוני ועליז למסדרון בית הספר. כמובן שניתן להציב בבית הספר גם לוקרים למורים ולא רק לתלמידים, שיועצבו בצורה קצת אחרת וימוקמו במקום אחר.

יתרונות נוספים:

כאמור, לוקרים לבתי ספר הם בעלי יתרונות נוספים, הבאים לשרת את ההקלה בעומס, כפי שציינו בתחילה:

  •  הלוקרים עמידים בפני מים, אש וונדליזם, כך שתוכנם מוגן היטב.
  •  ישנם מספר סוגים של נעילות ללוקרים, וניתן למצוא את הנעילה הטובה ביותר עבור הצרכים, ואף להתאים לכל ארון מנעול ומפתח בהתאם לנוחות המשתמש, אם כי פתרון זה פחות נהוג. כל הנעילות היום הן נעילות חכמות, כך שפריצת הלוקרים קשה מאוד.
  • שימוש נכון בלוקרים ושדרוג המראה שלהם בעזרת צבעוניות שמחה, ויתנו הרגשה טובה לכל תלמיד באופן פרטי ולכלל התלמידים ביחד, ויתרמו לאווירה טובה יותר בבית הספר.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן