לוקרים להקניית הביטחון האישי של הלקוח

אין יותר נוח בטוח מאשר להגיע אל מקום ציבורי כמו נמל תעופה, תחנת רכבת, מכון כושר או מועדון ספא, לאחסן את התיקים, המסמכים והמפתחות באחד מאותם לוקרים המוצבים במקומות הללו ולהרגיש הן תחושת הקלה על שנחסך מאיתנו להיסחב עם המשא הכבד במהלך שהותנו במקום, והן תחושת ביטחון שהחפצים שמורים בתוך תא האחסון האישי, סגור ונעול, וללא חשש מפני אובדן או גניבה.

לוקרים
לוקרים

במידה ואתה בעל עסק או נותן שירות, זאת בדיוק צורת החשיבה של הלקוחות שלך, ובמידה ואחת ממטרותיך היא להעניק להם את השירות הטוב והאיכותי ביותר, עליך לספק להם, בין היתר, גם את הביטחון לשלמות רכושם. במדינות מערביות רבות ברחבי העולם הפנימו כבר מזמן את חשיבות התקנתם של תאי האחסון במרחב הציבורי, וכעת מסתמנת התופעה גם בישראל.

בחירת לוקרים על פי הייעוד והצרכים האינדיבידואליים המאפיינים את המקום

מומחים מחברת סייפ-לוקר, היבואנית והמפיצה הבלעדית בישראל של לוקרים מבית "אמריקן לוקר" העולמית מסבירים שיישנו מגוון רחב של דגמי לוקרים ותאי האחסון האישיים מחומרי גלם, גדלים, מנגנוני נעילה, עיצובים וצבעים שונים, ובבואנו לבחור לוקרים חשוב להתאימם על פי ייעודם והצרכים האינדיבידואליים המאפיינים את המקום.

לדוגמה, במהלך בחירת לוקר בית ספר חשוב לשים את הדעת על החומרים שממנו עשוי הלוקר על מנת להבטיח שמדובר בחומרים בטיחותיים העומדים בתקנים ומנגד עמידים דיים כנגד מעשי וונדליזם. כמו כן, חשוב לשים את הדעת על מידותיו של תא האחסון ולוודא שהוא קומפקטי במידה מספקת לאחסון ספרים, קלסרים, מחברות, אביזרי כתיבה וציוד נוסף.

הצבתם של הלוקרים במוסדות החינוך תורמת משמעותית לעיצוב הסביבה הלימודית וחוסכת מהם את הנטל הסחיבה של ילקוטים כבדים, תופעה שמובילה לבעיות גב שונות וזכורה לנו היטב מהתקופה שבה אנו היינו תלמידים.

לוקרים לאחסון טלפונים ניידים להגנה מפני הקלטת שיחות

מומחים מחברת סייפ-לוקר מציינים שלאחרונה עולה הביקוש ללוקרים עבור סמארטפונים וטלפונים ניידים למניעת האפשרות להקלטת שיחות או צילום באתרים ביטחוניים, ישיבות מסווגות וכיוצא בזה.

לצורך זה דאגה חברת סייפ לוקר לפתח מיני לוקרים המיועדים לאחסון טלפונים ניידים, מפתחות, ארנקים ומסמכים נלווים. הלוקרים הללו פועלים בנעילת קומבינציה או מנעול לוקר דיגיטלי ומוצבים בדרך כלל בכניסה לאתר או לחדר הישיבות.

לוקרים מדגם אחר שמשווקת סייפ-לוקר הם ,תאי אחסון העמידים למים וגפרית, ומותאמים אופטימלית להצבה באתרי מרחצאות, בריכות שחייה, פארקי מים וספא, היות והם עשויים מפוליקרבונט ואלומיניום העמידים מפני מים, גפרית ולחות גבוהה וחסינים כנגד קורוזיה. בשורה תחתונה, במהלך בחירת הלוקרים לבית העסק חשוב לתת את הדעת למטרת השימוש, גודל התאים, החומרים שמהם הם עשויים, מנגנון הנעילה וכדומה.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן