לוקר מתכת, הדרך הבטוחה לאחסון חפצים

"לוקר" היא מילה באנגלית, שמשמעותה ארון בעל אפשרות נעילה, והיא נכנסה גם לשימוש בשפה העברית, כמילה לארון ננעל או ארונית תאים ננעלת. לוקר מתכת או עץ הוא סוג הלוקר הנפוץ ביותר, וניתן למצוא גם לוקרים מברזל או מפלסטיק קשיח, על אף שהם נדירים יותר בשימוש. מומחי חברת סייפ לוקר, יבואנית הלוקרים מבית אמריקן לוקר העולמית, מספרים לכם כל מה שרציתם לדעת על לוקרים ולא העזתם לשאול.

ישראל והעולם

לוקרים ממתכת או מחומרים אחרים ניתן למצוא בישראל במקומות ציבוריים כמו בריכות שחיה, חדרי כושר, מועדוני ספא, פארקי מים ומקומות אחרים בהם יש חדרי הלבשה משותפים המשמשים אנשים רבים בדרך קבע.

בנוסף ניתן למצוא לוקרים בכמה בתי ספר, בתחנות משטרה, שם משתמשים בהם לאחסון מדים וציוד אישי של השוטרים, וכן במקומות עבודה גדולים. ברחבי העולם השימוש בלוקרים נפוץ יותר. בארה"ב ובאירופה יש כמעט בכל בתי הספר לוקר אישי לכל תלמיד, כשכל לוקר ננעל על ידי מנעול לוקר מיוחד, ההופך אותו לכספת פרטית. בעולם כבר הבינו את הפוטנציאל של הלוקרים ומשתמשים בהם בהתאם.

לוקר מתכת לבחירתכם

ישנם כמה סוגים של לוקרים. המשותף לכולם הוא היותם ארוניות מתכת הננעלות באופן עצמאי במנעול אישי. ישנם לוקרים מודולריים, בהם ניתן לשנות את הגובה או הרוחב של היחידות, ואת החלוקה הפנימית של כל תא.

ניתן למצוא לוקר מתכת מיוחד לכספות קטנות, הבנוי  מתאים קטנים ומתאים לשימוש במקומות בהם מאחסנים חפצים אישיים כמו טלפונים, ארנקים ועוד (כמו בחברות מסוימות הרוצות שלא ייכנסו לישיבות עם מכשירי הקלטה וצילום, לדוגמא). ישנם לוקרים צרים וארוכים ולוקרים רחבים ונמוכים, לוקרים בעלי דלת אחת ובעלי שתי דלתות ועוד. כל לוקר והשימוש שלו.

התאמה אישית

לוקר מתכת
לוקר מתכת

כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע בכדי להתאים את הלוקר המתאים ביותר לשימוש הרצוי. לוקר מתכת מגיע בעיצובים שונים, כפי שהזכרנו, וכן במגוון צבעים רחב, כך שלא צריך להסתפק בארונות המתכת האפורים שהיו פעם.

במשרדים רבים החלו להשתמש בלוקרים כפריט עיצובי של ממש, בזכות הצבעוניות והחיות שהם מכניסים לחלל, ומעצבים מסוימים משלבים אותם בבתים פרטיים, ואפילו בחדרי הילדים כפתרון מושלם לאחסון מודולרי, צבעוני ונוח לשימוש.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן