לוקר מתכת כפתרון אחסון אידיאלי

ארונות העשויים מתכת הם מוצר הקיים שנים רבות. בעבר ארון מתכת היה נחשב למוצר זול, בעל עיצוב מדכא וקודר, אך היום לוקר מתכת, או כל ארון מתכת אחר, זוכים לעדנה מחודשת. ההבדלים בין ארונות המתכת של פעם לאלה של עכשיו הם גדולים ורבים, ובראשם העיצוב המודרני, אפשרויות הצביעה  שלא היו קיימות בעבר, וכן מידת הבטיחות של הארון.

חיי נצח של ארון ממתכת

הנקודה בה אין הבדל מהותי בין ארונות המתכת של פעם לאלה של היום היא חיי המדף הארוכים שלהם. בעבר ארונות המתכת היו עשויים בעיקר פח, היוצר ארון מתכת דק וקל, או מברזל, היוצר ארון מתכת כבד ומאסיבי. היום, ארונות המתכת עשויים בטכניקות חדישות המאפשרות לייצר ארונות קלים, אך חזקים. עמידותם של ארונות המתכת היא גדולה והם יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים, ללא שינוי ניכר. למעשה, ארון מתכת הוא כה חזק עד כי אפשר בקלות להשתמש בו במקום כספת.

לוקר מתכת ככספת אישית

לוקר מתכת יוצר ארון סגור ונעול, שקשה מאוד לפרוץ אליו. מנגנוני הנעילה המשוכללים של ימינו אינם ניתנים לפריצה בקלות, מה שמאפשר להשתמש בלוקר כמעין כספת אישית לכל עובד או מבקר, ולעיתים לשמור בו כסף, חפצי ערך או מסמכים חשובים שלא רוצים להציגם לעין כל.

צבע ועיצוב

כפי שהזכרנו בתחילה, בעבר היו ארונות המתכת קודרים ומשעממים, אך היום טכניקת הצבע האפוקסי מאפשרת לצבוע את הארונות אחסון ולהעניק להם מראה עכשווי, מודרני וצבעוני. בנוסף, ניתן לעצב את ארונות המתכת בצורות שונות, ולהתאימם לחלל בצורה אידיאלית. במקרה שאחרי כמה שנים נמאס מהצבע, ניתן תמיד לצבוע מחדש את דלתות הארון ואף את הארון כולו.

למה דווקא לוקר מתכת

לוקר מתכת
לוקר מתכת

ישנם כאלה המעדיפים את הארונות שלהם מעץ, לדוגמא, או מפלסטיק, שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות, אך כאשר מדובר ב לוקרים למכירה, הבחירה תהיה כמעט תמיד במתכת. מומחי חברת סייפ-לוקר, יבואנית מוצרי חברת אמריקן לוקר העולמית והמפיצה הבלעדית שלהם בארץ, מסבירים את פופולריות הלוקרים העשויים מתכת בחוזק, בעמידות הכללית שלהם, בעיקר בפני אש ומים, בנעילה הטובה ועוד. אלה הופכים כל לוקר מתכת לכספת חסינה המבטיחה שמירה על המצריך שמירה בצורה מרבית, במינימום השקעה.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן