לוקר מתכת -כל היתרונות

לוקר, בפשטות, הוא תא אחסון. הלוקרים מגיעים במגוון צורות, צבעים, וחומרים וניתן למצוא לוקר מנירוסטה, לוקר מפלסטיק, אלומיניום או לוקר מתכת. הלוקרים הנפוצים ביותר הם לוקרים ממתכת,  בשל מחירם הנוח, עמידותם הגבוהה וחוזקם.

בישראל ניתן למצוא לוקרים בעיקר במקומות כמו מכוני כושר, מקומות ספא, בריכות שחיה וכו', וכן במעט בתי ספר, ולאחרונה התרחב השימוש בלוקרים גם לתחנות משטרה, מקומות בילוי, תחנות רכבת ועוד. מומחי חברת סייפ לוקר, המייבאים ומשווקים באופן בלעדי את מוצרי חברת אמריקן לוקר העולמית, מפרטים מהם יתרונות השימוש בלוקרים.

אבטחת חפצים

כאשר אדם נמצא במקום ציבורי כמו בריכת שחיה, או אפילו במקום העבודה, ואין לו מקום בטוח להניח את חפציו האישיים הכוללים ארנק, טלפון וכו', הנאתו נפגמת. כאשר חפצי הערך שלו נעולים לבטח בלוקר, הוא יכול להיות רגוע ולהתרכז בבילוי או בעבודה באופן מלא. בשני המקרים, מרוויחים מכך גם האדם עצמו וגם בעל העסק.

עיצוב

לוקר מתכת לא חייב להיות אפור ומשעמם וישנם לוקרים בכל מיני גדלים ועיצובים ובמגוון צבעים רחב, כך שהלוקרים יכולים להפוך לחלק מהאמירה העיצובית של המקום ולהוסיף חן וצבעוניות. בנוסף, בכל מקום כמעט – בית ספר, משרד, או חדר כושר – אנו נדרשים לאחסן דברים שונים. השימוש בלוקרים מקל מאוד על ארגון החלל בצורה מסודרת, ללא בלגן ויזואלי, היוצר מראה נקי ומאורגן התורם לנעימות  השהייה במקום.

מודולריות והתאמה

כאמור, את הלוקרים ניתן למצוא במגוון גדלים וצורות, ולהתאימם לשימוש המיועד. לוקרים לבית הספר יהיו גדולים יותר מלוקרים לחדר כושר, לדוגמה, ואילו לוקרים במגרש הגולף יהיו ארוכים וצרים יותר. בנוסף על השוני החיצוני ניתן לשנות את חלוקת התאים הפנימית בלוקרים בכל רגע נתון, כך שניתן להשתמש באותו לוקר בצורה שונה.

לוקר מתכת- עמידות ונעילה

הלוקרים עמידים כמעט בפני כל דבר. הלוקרים חסינים בפני אש ומים, כך שבמקרה שריפה או נזילות לא ייפגע תוכן הלוקר. חבטות חזקות במיוחד אולי יעקמו את המתכת, אך שבירת הלוקר ופריצתו מסובכות מדי. הלוקרים מצוידים עם מנעול לוקר, המאפשר נעילה בכמה צורות – מפתח, קוד דיגיטלי או שבב זיהוי. עמידות הלוקרים, חוזקם, והשימוש בנעילה חכמה מאפשר להשתמש בכל לוקר מתכת אפילו ככספת במידת הצורך.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן