לוקרים

לוקרים לבתי ספר

 

מנעול לוקר עם קוד דיגיטלי
 
לוקרים מפתחות

 

לוקרים עמידים למים וגופרית

 

מערכת לוקרים ממוחשבת

 

 

לוקרים לניידים


 

Save

ישנם הרבה סוגים שונים של לוקרים, ישנם לוקרים המיועדים לשימוש תלמידים במוסדות החינוך השונות, ישנם לוקרים המותאמים למוסדות ציבוריים כמו ספריות וישנם לוקרים מתאימים למוסדות ממשלתיים בזמן שהותם של מבקרים כשלא מאפשרים למבקרים להכניס טלפונים ניידים או ציוד אלקטרוני אחר כמו טאבלטים ולפטופים.

איך תעשו את הבחירה הנכונה ללוקר עבורכם?

עליכם להתאים את הלוקר לפי השימוש המיועד לו

לפני שאתם מזמינים או מודדים את הלוקר המיועד, בדקו היטב תחילה מה השימוש העיקרי שהלוקר ישמש ואת מי הוא ישמש. ברגע שתדעו במדויק מי המשתמש בלוקר ומה הוא יאחסן בו תוכלו להעמיד לרשותו לוקר שיהווה עבורו את הפתרון הטוב ביותר עבורו.

התאמה מקסימלית לכם ולמשתמשים

בעת בחירת גודל הלוקר הטוב ביותר עבור המשתמשים, אתם מרוויחים באופן אופטימאלי את כמות הלוקרים שניתן לשלב בכל מערכת. אם אתם צריכים לדוגמא לוקרים למכשירים דיגיטאליים בלבד אתם יכולים לבחור במערכת שכמות הארוניות גדולה יותר וכך למקסם את כמות המשתמשים וכך לחסוך במקום בו יעמדו ארונות הלוקרים בשטח הציבורי במבנה.

נעילה מותאמת למקום

אחרי שבחרתם את גודל הלוקרים שאתם צריכים, עליכם לבחור את מערכת הנעילה ללוקרים. ישנם מערכות שונות ומגוונות שניתן להתאים לאופי המקום ולפי החלטת בעלי המקום לאופן השימוש. ישנם לוקרים הניתנים כשירות חינם במקום ואינם בעלות עבור המשתמשים או בתשלום חודשי שגובה המקום בדלפק הקבלה למשל וישנם לוקרים בחיוב נקודתי לפי שימוש באמצעות חיוב כרטיס האשראי בעת השימוש, אותו משתמש המעוניין לאחסן את הציוד שלו בלוקר סורק את כרטיס האשראי שלו והוא יחויב בהתאם לשימוש.

השימוש בלוקרים הופך עם השנים ליותר ויותר פופולארי ולא בכדי, שמירת ציוד אישי בזמן שהמבקרים שוהים במקומות ציבור שונים או במרכזים פרטיים שקהל רב של אנשים זרים מגיעים אליו מאפשר למבקרים שקט נפשי לאחסן את הציוד שלהם בידיעה שכשיסיימו את ביקורם במקום הציוד ימתין להם בלוקר בו הם אחסנו את ציודם.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עם צוות סייף לוקר קשר כדי להתאים בצורה הטובה ביותר את ארון הלוקר עבורכם ועבור קהל המשתמשים שלכם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן