לוקר כפתרון אופטימלי לאחסנה בטוחה של חפצים אישיים

השהות במקום ציבורי לאורך זמן עשויה להציבנו בפני בעיה בכל הקשור למציאת דרך בטוחה לאחסון הארנק, התיק והחפצים האישיים ללא השגחה במהלך השהות בשטח. קרוב לוודאי שהבעיה הזו מוכרת לכל אחד מאיתנו, והיא עלולה להתעורר במקומות כמו בריכות שחיה, תחנות רכבת, נמלי תעופה, חדרי כושר, ספריות מוסדות חינוך וכדומה. לכן, אנו מציגים בפניכם את הפיתרון של חברת סייפלוקר העולמית- אחסון חפצים בתוך לוקר.

רכישת לוקר

לוקר
לוקר

המומחים מבית סייפלוקר, החברה היבואנית והמפיצה הישראלית הבלעדית של אמריקן לוקר העולמית, מסבירים שהפתרון האופטימלי נעוץ בהצבת לוקרים במקום, ומוסיפים שהצבת לוקרים בשטחים ציבוריים מאפשרת למנויים ולמבקרים מזדמנים לשכור לוקר אישי הן באופן זמני והן באופן קבוע ולהקנות תחושה אופטימלית של ביטחון.

למעשה, הלוקרים הינם תאי אחסון בטוחים המסופקים בדגמים ובגדלים שונים לצורך אחסנת חפצים אישיים של תלמידים, עובדים או לקוחות לפרק זמן מסוים.

השיקולים לבחירת לוקר אשר עונה על כל הצרכים

המומחים מבית סייפלוקר מציינים שישנם כיום מגוון רחב של לוקרים מסוגים שונים כגון לוקרים תאי הלבשה, לוקרים לבתי ספר, לוקרים ממתכת, לוקרים עם נעילה באמצעות מפתחות, לוקרים עם קוד דיגיטלי ואף מערכת לוקרים ממוחשבת, ומדגישים שהלוקר נועד אמנם לאבטח ציוד אישי, אך חשוב להגדיר את הצרכים האינדיבידואליים והשימוש שיעשה בהם בטרם רכישתם, היות ולכל דגם של לוקר ישנן הגדרות ודרישות שונות.

לדוגמה, לוקרים לחדרי כושר או בריכות שחייה לא בהכרח מותאם אופטימלית לצורכי הלקוחות במפעלים גדולים, מוסדות חינוך מועדון ריקודים או חדר ישיבות מסווג, אם מבחינת גודלו של אותו לוקר וכמות החפצים שאמורה להיות מאוחסנת בו, ואם מבחינת תפקידו של הלוקר וחומר הגלם ממנו הוא עשוי או מנגנון הנעילה.

אחריות על מוצר ועמידה בתקנים המקובלים

שוק הלוקרים מציע לוקרים ממתכת, מעץ, ברזל, פלסטיק, פח וחומרי גלם נוספים. חשוב, כאמור, לבחור בדגם של לוקר שישרת אותנו בדרך הטובה ביותר. הלוקרים ממתכת נחשבים כיום ללוקרים האיכותיים ביותר מהסיבה שהם חזקים במיוחד ועמידים בפני נזקי מים, נזקי אש, וונדליזם או ניסיונות פריצה.

עובי המתכת שמהם מורכבים הלוקרים עשוי להשתנות בהתאם לרמת הבטיחות לה אנו זקוקים. פרמטר נוסף שעליו נהוג לשים את הדעת נוגע להיבט העיצובי. הקו העיצובי שונה מיצרן ליצרן או מדגם לדגם, ומומלץ לבחון את מידת השתלבותו של הלוקר מבחינת העיצוב והגוון אל חלל המקום המיועד.

המומחים מבית סייפלוקר מדגישים שחשוב תמיד להקפיד ולבצע את רכישת הלוקרים דרך חברה מוכרת ואמינה, שמספקת אחריות על מוצריה והם עומדים בכל התקנים המקובלים.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן