מנעול לוקר – הדור הבא

ארונות הלוקרים המודרנים מצוידים במנגנוני נעילה משוכללים, המאפשרים לאחסן בהם אפילו דברי ערך יקרים. למעשה, מנעול לוקר מודרני מאפשר להשתמש בלוקר אפילו ככספת. גודל הלוקר אינו משנה וניתן לנעול לוקרים גדולים או קטנים, רחבים או צרים.

בין אם מדובר בארוניות מלתחה או בארוניות מתכת ייעודיות בעלות תאים קטנים המיועדות לאחסון חפצים קטנים, המנעול הופך כל לוקר מתכת למבצר. מומחי חברת סייפ לוקר, יבואנית ומשווקת מוצרי חברת אמריקן לוקר העולמית בישראל, מסבירים על נעילת הלוקרים של הדור הבא.

מנעול לוקר

מנעול לוקר
מנעול לוקר

לוקרים הם ארונות אחסון ממתכת, המאפשרים לאחסן בתוכם חפצים שונים. לעיתים הם משמשים כארונות בלבד ואז ניתן להשאירן ללא נעילה, אך ברוב המקרים משתמשים בלוקרים לאחסון חפצים אישיים, דברי ערך, מסמכים מסווגים ואפילו כסף. אם כך, ברור שצריך נעילה, אך גם ברור שמנעול פשוט לא תמיד יכול לעשות את העבודה. אז איזה סוגי נעילה טובה קיימים?

מנעול מטבעות

מנעול מטבעות הוא מנעול לוקר המתאים למקומות ציבוריים בהם תחלופת האנשים גבוהה ומדי יום משתמשים בלוקרים אנשים שונים. במנעול מטבעות המפתח נמצא בתוך הצילינדר ועל ידי הכנסת מטבע לחריץ המיועד ניתן לשחרר את המפתח ולנעול את הלוקר. כל מפתח הוא ייעודי לתא מסוים ואין שני תאים בעלי מפתח זהה. מפתחות אלה אינם ניתנים לשכפול, ובמקרה של אבדן המפתח נדרש מפתח מאסטר מיוחד המאפשר את פירוק הצילינדר.

מנעול דיגיטלי

מנגנון נעילה נוח ופשוט, בו מתבצעת הנעילה על ידי הקשת קוד אישי המאפשר את פתיחת הלוקר בסיום השימוש. המנעול הדיגיטלי משלב הכנסת מטבע לחריץ המיועד והקשת קוד המשתמש. בשימוש במנעול דיגיטלי אין חשש לאבדן המפתח, וחפצי הערך מאוחסנים לבטח.

RFID

מנעול לוקר מורכב משבב נישא. השבב נמצא על צמיד אישי, כך שלא ניתן לאבד אותו והוא אינו מכביד על הנושא אותו. מנעול RFID  עובד על תיוג אלקטרוני של גלי רדיו, ורק הצמדת השבב אל המנעול מאפשרת את פתיחתו האוטומטית. תגי  RFID המשמשים לנעילת לוקרים הם שבבי קריאה פאסיביים, ואינם משדרים דבר עד שהם נכנסים אל תוך המעגל האלקטרו מגנטי של הקורא הנמצא בלוקר.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן