מנעול לוקר מודרני –- את זה לא תוכלו לפרוץ

לשמחתנו הרבה השימוש בלוקרים כבר אינו נדיר בישראל, וניתן לראות אותם במציאות ולא רק בסרטי נעורים אמריקאים. עד לא מזמן, מנעול לוקר מודרני סטנדרטי היה מחייב מפתח, וצורך להזמין פורץ אם המפתח אבד. המילה "מנעול" מעלה בדמיון של רובנו את מנעולי הברזל הצהובים או את מנגנון הנעילה של דלת הבית, אך הזמנים השתנו ושיטות הנעילה השתכללו. מומחי חברת סייפ לוקר, היבואנית הבלעדית בישראל של חברת אמריקן לוקר העולמית, מסבירים על מנעולי הלוקרים המודרניים והחדישים.

מנעול לוקר מודרני

ארונות לוקרים המאפשרים אחסון חפצים שונים בתא אישי ננעל, הופכים לנפוצים יותר ויותר, גם בשראל. נוחות השימוש, העמידות הגבוה שלהם, מגוון הגדלים ואפשרויות השימוש, המודולריות המובנית, העיצוב הצבעוני המודרני ועוד, הם שהופכים את השימוש בלוקרים לנפוץ.

תמיד היו קיימים מנעולים ללוקרים, אך הם היו פשוטים, בדרך כלל – מנעולים תלויים רגילים או מנעולי קוד מכניים שלא היה קשה לפרוץ. הדור החדש של המנעולים הוא סיפור שונה לגמרי.

הכי פשוט

מנעול לוקר מודרני
מנעול לוקר מודרני

מנעול לוקר מודרני הכי פשוט שיש היום הוא מנעול המטבעות, והוא אינו כל כך פשוט. הכנסת מטבע לחריץ המיועד משחררת את מפתח הלוקר מתוך הצילינדר לשימוש. כל מפתח מתאים רק לתא המסוים והמפתחות בלתי ניתנים לשכפול, ובמקרה שהמפתח הולך לאיבוד יש צורך בהחלפת המנעול כולו.

כדי לפתוח לוקר שאבד לו המפתח צריך מפתח מאסטר המפרק את הצילינדר כולו, ויש צורך להכניס צילינדר חדש עם מפתח חדש. מנעול זה מתאים עבור ארונות מלתחה מסוגים שונים בהם תחלופת המשתמשים גבוהה.

המשוכלל

מנעול לוקר מודרני משוכלל יותר הוא המנעול הדיגיטלי. גם מנעול זה מופעל על ידי הכנסת מטבע, אך יש צורך להכניס קוד אישי המשמש לנעילה. לפתיחת הלוקר בסיום יש לחזור על הקוד שנית.

הכי משוכלל

אין מנעול לוקר מודרני משוכלל ובטוח כמו מנעול RFID הפועל על שידור גלי רדיו. החלק הקולט נמצא על המנעול עצמו, בעוד החלק המשדר נצא על צמיד אישי המוצמד לידו של המשתמש, כך שאין חשש מאבדן המפתח או שכיחת הקוד. כאשר החלק המשדר מוצמד למנעול ונכנס לתוך מעגל הקריאה של החלק הקולט, הלוקר נפתח אוטומטית. ככה נועלים לוקרים היום.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן