ארון לוקרים בהתאמה אישית ומקצועית

ארונות משמשים אותנו בכל מקום. ארון הבגדים מעניק מקום בטוח לבגדינו, ארון הנעליים מאפשר להכניס בצורה מסודרת את הנעליים, ארונות המטבח משמשים לפרטי מזון ולכלים וכך גם ארון לוקרים. זהו למעשה ארון הממוקם במקומות ציבוריים כמו בתי ספר, בריכות, חדרי כושר וחברות. אנשי הצוות המקצועי של סייפ-לוקר, חברה המייבאת ומפיצה לוקרים איכותיים ממגוון סוגים, מספרים אילו ארונות לוקרים קיימים, למה משמשים ומי נתרם מהם בעיקר.

סוגי לוקרים

ארון לוקרים
ארון לוקרים

מה שיפה בלוקרים הוא המגוון העצום שלהם והיכולת להתאימם לשימושים השונים. ארון לוקרים נוכל למצוא בגדלים שונים. קיימים לוקרים המכילים תא גדול אחד, שני תאים, שלושה ואף שישה. הכל בהתאם לצורך. ישנם לוקרים עם נעילה דיגיטלית באמצעות קוד אישי וישנם לוקרים שנועלים על ידי מפתחות בלבד. שיטה נוספת לפתוח לוקרים הוא באמצעות מטבע. מבחינת צבעים ישנו מגוון גדול. הצבעים חשובים בעיקר כאשר מכניסים לוקרים לבתי ספר ורוצים שיהיו נעימים למראה עבור הילדים. יש לוקרים שקופים, לוקרים עם דלתות מתכת או לוקרים מזכוכית. נוכל לאתר את אלו שעמידים למים או לוקרים פשוטים יותר.

ארון לוקרים – שימושים

כאשר מדובר בלוקר עם תא אחד, ניתן להניח בו ציורים מגולגלים, חליפות ומעילים על מתלה, מטריות וחפצים ארוכים נוספים. לוקר המחולק לארבעה תאים מאפשר להניח בו שקיות, תרמילים ומחשבים ניידים. אל דאגה, קיים מנעול לוקר טוב ששומר על חפצינו כך שאין חשש להשאירם ולקבלם חזרה. לוקר עם חמישה תאים, כגון לוקרים בתי ספר, מאפשרים אכסון ספרים, תיקים, בגדים מקופלים ואף נעליים. לוקרים המחולקים לשישה תאים קטנים משמשים לאכסון פריטים קטנים כגון פלאפונים, ארנקים, ספרים קטנים ומצלמות.

למי זה תורם?

ארון לוקרים בבית הספר תורם בעיקר לתלמידים. הוא מאפשר להם להקל על עומס הספרים שנדרשים להביא ומונעים מקרים של שכחה לפריטים מסוימים. פתרון זה מקל גם על ההורים והמורים, בידיעה שיש לילדים את המקום שלהם שבו שומרים על הדברים. מיני לוקרים משמשים חברות שמעוניינים לשמור על חשאיות עבודתם ויחד עם זאת מארחים מבקרים. האפשרות לאכסן ציוד כמו פלאפונים ומצלמות מאפשרים שיתופי פעולה חשובים ושמירה על בטיחות גם יחד. כמובן שבבריכות ובחדרי כושר התרומה היא לשקט הנפשי של המתעמלים.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן