ארון לוקרים ותאי האחסון האישיים

ניתן למצוא כיום במקומות רבים ארונות מלתחה ותאי אחסון המכונים "לוקרים". ארון לוקרים מאפשר לאפסן בביטחון את הארנק, המסמכים והמפתחות, בין אם אנחנו נמצאים בעבודה, בסידורים או במכון, מתוך ידיעה ברורה שהחפצים נמצאים בתא אישי ונעול, ועובדה זו מעניקה לנו את היכולת להמשיך בפעילותנו עם שקט נפשי וביטחון.

ארון לוקרים תוצרת אמריקן לוקר

בשנים האחרונות אנו עדים להרחבת השימוש בלוקרים ותאי האחסון האישיים במקומות רבים החל מבתי עסק, בריכות שחייה ומועדוני ספא, וכלה בבתי הספר, תחנות רכבת, תחנות אוטובוסים מרכזיות ונמלי תעופה.

ארונות לוקרים מהווים גם חלק בלתי נפרד מהסביבה הלימודית במדינות מערביות מפותחות מזה עשרות שנים, בעוד שבישראל נאלצו התלמידים לשאת מעל גבם מידי יום במרוצת שנות לימודיהם מטען כבד החורג הרבה מעבר למשקל המומלץ לנשיאה.

ארון לוקר בהתאמה האישית

בחינה מעמיקה של הנושא בוועדה שמונתה מטעם משרד החינוך בשיתוף פעולה עם אנשי רפואה העלתה המלצות הנוגעות לשימוש בלוקרים כפתרון למניעת בעיות גב הנגרמות מסחיבת התיקים הכבדים.

ארון לוקרים
ארון לוקרים

ארון לוקרים המותאם ייחודית לבתי ספר מייצר סביבה לימודית נוחה, בריאה ומשופרת. ארון לוקרים משמש לא רק לשמירה ואחסון ספרי לימוד, המחברות, הקלסרים וכלי הכתיבה של התלמיד בשטח בית הספר, אלא נחשב כיום לפינה האישית והפרטית שלו, ומאפשר גם אחסנת חפצים אישיים כמו טלפונים ניידים, מזון ובגדים.

אחת מהחברות היבואניות המובילות בתחום הלוקרים היא חברת סייפ-לוקר המשמשת כמפיצה בלעדית בישראל של לוקרים מבית אמריקן לוקר העולמית. מומחים מטעם סייפ-לוקר מסבירים כי פתרונות האחסון לבתי הספר עשויים ממתכת איכותית ומיועדת לעמידה בפני וונדליזם וניסיונות להשחתה.

מנגנוני נעילה איכותיים וחזקים

המומחים מבית סייפ-לוקר מדגישים כי בתהליך הייצור ארונות האחסון חשוב להקפיד על הסטנדרטים הבטיחותיים ביותר, תוך הקפדה על התאמתם האופטימלית אל קהל יעד והתחשבות בגודל השטחים הקיימים. כל דגם של ארון לוקרים מתוכנן בעמודות מודולריות ייחודיות, המותאמות באופן אינדיבידואלי ופרטני לצרכים הייחודיים המאפיינים את המקום.

בין אם מדובר בהזמנת לוקרים ופתרונות לאחסנת חפצים אישיים בארגונים, מוסדות לימוד או מקומות ציבוריים, חשוב לוודא שמדובר במנגנוני נעילה איכותיים וחזקים, על מנת לצמצם את הסיכון לפריצות וגניבת חפצים אישיים. חברת סייפ-לוקר מציעה מגוון דגמים של לוקרים המותאמים על פי צרכים כגון לוקרים בגדלים, חומרים, עיצובים וגוונים שונים.

בין דגמיה של החברה ניתן למצוא לוקרים עם מנגנוני נעילה שונים החל ממפתחות או קוד דיגיטלי ועד למערכות לוקרים ממוחשבות ומתקדמות, וכן לוקרים עמידים מפני מים וגופרית להצבה במועדוני ספא ובריכות שחייה, לוקרים לטלפונים ניידים המיועדים לארגונים ואתרים ביטחוניים שאינם מעוניינים בצילום המקום או הקלטת שיחות וכיוצא בזה.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן