ארוניות ממתכת זה לא רק לוקרים

על מה אתם חושבים כשאתם שומעים את הביטוי ארוניות מתכת? אם אתם חושבים על מגירות תיוק אפורות וכעורות, אתם לא מעודכנים… מגוון ארוניות המתכת הקיים היום בעולם הוא עצום, מעוצב וצבעוני, והן יכולות לשמש כרהיט או ארון לכל דבר ועניין. מנהלי חברת סייפ לוקר, היבואנית הבלעדית של מוצרי אמריקן לוקר העולמית לישראל, מספרים על הדברים המיוחדים שאפשר לעשות עם ארוניות ממתכת, מעבר לשימוש הקלאסי כלוקרים.

אחסון וקישוט

כאומר, ארוניות ממתכת אינן בהכרח לוקרים, בשימושם הקלאסי. המודולריות הפנימית של הארוניות מאפשרת להשתמש בהן כארונית אחסון צבעונית ויפה בבית. בתוך הארוניות ניתן לשים כמעט הכל – כלי אוכל, ניירת, ספרי קריאה או ספרי לימוד, חפצי נוי ועוד.

העיצוב המגוון של הארוניות מאפשר להשתמש בהן כפריט קישוטי לכל דבר ועניין, ולהציב אותן בבית כמו כל ארונית אחרת, עליה מציבים חפצי נוי שונים. היום ניתן למצוא לוקרים ממתכת בעיצובים שונים- מרובעים או מלבנים, גבוהים או נמוכים, צרים או רחבים וכו', כך שניתן למצוא את הארונית המושלמת בעיצוב ובצבע עבור כל שימוש כמעט.

ארוניות ממתכת צבעוניות בחדר הילדים

ארוניות ממתכת
ארוניות ממתכת

המראה העדכני, הצבעוני והעליז, של כל לוקר מתכת, מאפשר להציב אותם גם בחדר הילדים. ניתן להרכיב סט ארוניות מתכת צבעוני של קוביות ומלבנים בגדלים שונים, שיכולים לשמש כארונות אחסון למשחקים, לצעצועים ולבובות השונות הנמצאות בכל מקום. לחילופין, ניתן להתקין ארונות לוקרים כתחליף לארונות לספרי הלימוד, מעל שולחן הכתיבה, ואפילו להשתמש בארונית גבוהה ורחבה כארון בגדים, עם מתקן תלייה, מדפים, או בשילוב של שניהם. נזכיר שוב את יתרון המודולריות הפנימית של הארוניות, ואת האפשרות לשנות את החלוקה הפנימית ו/או את ייעודן של הארוניות בכל שלב.

כספת

הידעת כי לוקרים יכולים לשמש ככספת? יתרון נוסף של ארוניות מתכת על פני ארוניות מכל חומר אחר הוא העמידות הגבוהה שלהן. ארוניות המתכת חזקות, יציבות ועמידות לחלוטין בפני נזקי אש או מים. בצירוף אחד ממנגנוני הנעילה המודרנים המצוינים הקיימים היום בשוק, ניתן להשתמש בארונית מתכת, בגודל המתאים לכם, בתור כספת מצוינת, בבית או במשרד, מוחבאת מאחורי התמונה, ניצבת בתחתית ארון הבגדים, או בכל מקום אחר שמתאים לכך.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן