ארונות לוקרים חדשניים לשירותכם

אם עד לפני כמה שנים היו ארונות לוקרים משהו שניתן לראות רק בסרטים, הרי שבשנים האחרונות הם נמצאים ביותר ויותר מקומות בישראל – מועדוני כושר, בריכות ציבוריות, חדרי מלתחה שונים, תחנות משטרה, מקומות עבודה, בתי ספר ועוד.

לוקרים הם פתרון אחסון נפלא לאחסון חפצים אישיים במקומות ציבוריים, ולשמחתנו הם הולכים ותופסים מקום גם בארץ. מומחי חברת סייפ לוקר, המתמחה בייבוא וישווק לוקרים מתוצרת אמריקן לוקר העולמית, פיתחה מוצר חדשני בתחום הלוקרים – לוקרים יעודיים לשמירת טלפונים ושאר חפצי ערך קטנים. מומחי החברה מסבירים למה זה טוב ומי צריך לוקרים כאלה.

ארונות לוקרים ייעודיים

ארונות לוקרים
ארונות לוקרים

הלוקר הייעודי עליו מדובר הוא ארון לוקרים בעל תאים קטנים בהרבה מהתאים בארונות מלתחה, לדוגמא, והם מיועדים, כאמור, לשמירת טלפונים ניידים, טאבלטים, איי-פדים וכדומה. כמובן שניתן להכניס בהם גם ארנקים, למשל, אך מטרת הפיתוח הייתה אחרת, ושונה ממטרתם של ארונות לוקרים אחרים, ומיד נרחיב.

למה זה טוב?

לוקרים ממתכת יכולים לשמש ככספת של ממש בעזרת שיטות נעילה משוכללות הקיימות היום. הלוקר הייעודי המדובר הוא לוקר מתכת מגלוונת, הניתן לנעילה בעזרת מנעול קומבינציה, מנעול אלקטרוני או נעילת RFID.

כך או כך, הוא יכול להיפתח רק על ידי מי שנעל את הלוקר ויודע את הקוד, או נושא עליו את המפתח האלקטרוני או צמיד ה- RFID. הלוקר החדשני פותח מתוך הכרת הצורך בעולם המודרני להגן על מידע חסוי או יקר ערך ועל סודות תעשיתיים ובטחוניים שגילויים עלול לעלות לבעל העסק מיליונים ולמדינה בבטחונה.

לשמור על הסודות שלכם

בסך הכל מדובר על ארוניות מתכת קטנות, אבל אם אתם בעלי מפעל המעוניינים להגן על סודות הייצור או בעלי חברה  ואינכם מעוניינים שפרטים מישיבות שונות יודלפו החוצה, לדוגמא, הארוניות הקטנות האלה יכולת לעזור לכם  מאוד. הרעיון מאחורי ארונות לוקרים יעודיים אלה הוא הפקדת כל המכשירים האלקטרוניים הקטנים שהזכרנו בתוך תאי הלוקרים, לפני הכניסה לישיבה או לאולם הייצור במפעל.

תאי הלוקרים משמשים ככוורת כספות קטנות, כך שאינכם צריכים לדאוג מהקלטה, צילום ותיעוד כלשהו של דברים שאינם רוצים שיתועדו, ואילו בעלי המכשירים אינם צריכים לחשוש מאובדן או גנבה של המכשיר עצמו או של מידע חשוב הנמצא עליו.

לחצו כאן לפרטים אודות לוקרים לעסקים

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן