ארונות לוקרים, מה לבדוק לפני רכישה?

ארונות לוקרים היו עד לפני כמה שנים בגדר מדע בדיוני בישראל, וניתן היה לראותם בעיקר בסרטים מחוץ לארץ שעסקו בהווי בית הספר, שכן באירופה ובארצות הברית לוקרים הם חלק אינטגרלי מכל בית ספר.

בעשור האחרון התרבה השימוש המבורך בארונות הלוקרים גם בישראל, אם כי במעט בתי ספר ודווקא במקומות ציבוריים שונים דוגמת בריכות שחיה, מועדוני כושר, תחנות משטרה ועוד. אם גם אתם החלטתם שהגיע הזמן לרכוש ארון לוקרים, אתם בוודאי תוהים איך יודעים איזה לוקר יתאים לכם. אנשי המקצוע של חברת סייפ-לוקר, היבואנית הבלעדית של מוצרי האיכות מבית אמריקן לוקר העולמית, מסבירים כיצד בוחרים את הלוקר הנכון.

להגדיר את הצורך

דבר ראשון שיש להגדיר הוא את השימוש שיעשה בלוקר ואת תפקידו.– האם הוא מיועד לעובדים הקבועים או לאורחים? האם הוא מיועד לחפצים רבים או מעטים, גדולים או קטנים וכו'? לדוגמא: בבריכת שחייה לוקרים משמשים למעשה ארונות מלתחה לאורחי המקום בתאי ההלבשה, והם מניחים בו חפצים אישיים דוגמת ארנקים ומכשירי טלפון ניידים, אך גם מגבת ובגדי החלפה.

בחדר ישיבות מסווג, לעומת זאת, נדרשים להכניס ללוקר רק את הטלפונים הניידים ומכשירים אלקטרונים קטנים אחרים המסוגלים לצלם ולהקליט. במקרה הראשון נדרשים לוקרים רחבים, בעלי מדף עליון להנחת דברים קטנים ומדף תחתון גדול יותר, ואילו במקרה השני נדרשות ארוניות מתכת המכילות תאים רבים וקטנים הננעלים כל אחד לחוד.

ארונות לוקרים
ארונות לוקרים

ארונות לוקרים- לא מתפשרים על איכות ואסתטיקה

ניתן עדיין להשיג ארונות לוקרים העשויים עץ ופח, אך אין ספק כי לוקר מתכת הוא הפתרון הטוב והאיכותי ביותר בכל מקרה. כדאי תמיד להקפיד לרכוש לוקרים בחברה אמינה וידועה, שמקפידה על כל התקנים המקובלים בעולם ומעניקה אחריות על המוצרים.

בנוסף, כדאי לבחון את עיצוב הלוקרים שעשוי להשתנות מיצרן ליצרן ולבדוק כיצד הוא משתלב במקום המיועד. ניתן לרכוש היום לוקרים במגוון צבעים ועיצובים, ולא מומלץ להתפשר על לוקר אפור ומשעמם. אם כבר רכשתם לוקר, לפחות שיתרום לעיצוב.

נעילה של ארונות לוקרים

לא נרחיב כעת על הנעילה רק נאמר שישנם היום מגוון מנגנוני נעילה אפשריים המאפשרים לנעול ארונות לוקרים באופן הרמטי ובלתי ניתן לפריצה, כך שניתן להשתמש בהם ככספת של ממש.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן