מגוון ארונות לוקרים לכל שימוש

LOCKER  הוא מונח באנגלית שנכנס לשימוש גם בעברית, ומתאר ארוניות תאים הניתנים לנעילה. ארונות לוקרים מגיעים כיום במגוון גדלים, צורות וצבעים, ובהתאם לכך ניתן להתאימם למגוון שימושים.

בישראל משתמשים בלוקרים בעיקר במקומות ציבוריים כמו מכוני כושר, בריכות שחיה וכדומה, אך בשנים אחרונות הם נכנסו לשימוש גם בתחנות משטרה, בבתי ספר ובמקומות עבודה.

מומחי הלוקרים של חברת סייפ לוקר, המייבאת לישראל באופן בלעדי את מוצרי חברת אמריקן לוקר העולמית, מספרים כל מה שצריך לדעת על השימוש בארונות הלוקרים.

ממלתחה ועד כספת

ארונות לוקרים
ארונות לוקרים

ארונוות הלוקרים הראשונים היו ארוניות מתכת פשוטות למדי שננעלו על ידי מנעול תלייה פשוט. הלוקרים המפורסמים ביותר הם הלוקרים הצרים והגבוהים, אלה המשמשים בבתי ספר בארצות הברית ובאירופה.

היום ישנם לוקרים בכל גודל שתעלו על דעתכם ולכל שימוש שיש בדמיונכם – ישנם לוקרים גדולים המשמשים כארוניות תיוק למסמכים מסווגים, לוקרים רבועים המשמשים כארונות מלתחה, לוקרים המשמשים ככספות, ואפילו לוקרים קטנים במיוחד המשמשים לאחסון טלפונים, ארנקים ועוד במשרדים גדולים לפני ישיבות חשובות במיוחד.

מודולריות מובנית

ארונות לוקרים הם ארונות מודולריים. כאמור, ניתן למצוא לוקרים למכירה במגוון גדלים, צבעים וצורות, אך גם כל יחידה בפני עצמה היא מודולרית בחלוקתה הפנימית. גודל הארון שתרכשו תלוי, כמובן, בשימוש המיועד לו, אך גם לאחר הרכישה ניתן לשנות את החלל הפנימי של הארון לפי הצרכים ונוחות המשתמש. כמו כן ניתן לרכוש ארון לוקרים בעל יחידות שונות בגודלן מראש, או להזמין כמה יחידות שונות שניתן לחברן באופן הרצוי ולשנות במידת הצורך.

ארונות לוקרים חזקים

ניתן למצוא לוקרים מפח, נירוסטה, אלומניום וממתכת, ואפילו לוקרים מפלסטיק. הלוקר החזק והעמיד ביותר הוא הלוקר העשוי מתכת. לוקרים מפלסטיק או עץ הם דליקים ולא עמידים דיים לאורך זמן, ואילו לוקר הפח דק ועדין יותר מהמתכת, ועל כך חזק ועמיד פחות.

ארונות לוקרים ממתכת הם ארונות חזקים, עמידים בפני אש ומים, כך שגם במקרי שריפה, חס וחלילה, החפצים המאוחסנים שמורים לבטח. ארון המתכת קשה לפריצה ועמיד אף בפני ונדליזם, והוא מחזיק מעמד שנים רבות ללא נזק, כך שהוא מהווה את הרכישה המשתלמת ביותר.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן