4 טיפים לבחירת לוקרים לבתי ספר

בתי ספר רבים כבר הבינו שכחלק משמירה על בריאות גב התלמידים, עליהם לתת לתלמידיהם מקום לאחסן את הציוד הלימודי ולהקל על גבם מנשיאת משקלים גדולים. ריכזנו עבורכם מהם ארבעת הטיפים החשובים ביותר בבחירת לוקרים לבתי ספר.

טיפ מספר 1 – גבהים שונים לתאי הלוקרים

בבתי הספר ישנם גילאים שונים לתלמידים תלמידי כיתות א' למשל נמוכים משמעותית מתלמידי כיתה ה' למשל. ניתן לבחור בלוקרים לבתי ספר המחולקים בצורה אופקית ואנכית וכך יוצרים אפשרות נוחה לגבוהים בהם להשתמש בתאים העליונים ואילו הנמוכים בתאים התחתונים יותר.

טיפ מספר 2 – הכניסו צבע לארונות הלוקרים

אם אתם מזמינים לוקרים חדשים או מעוניינים להחליף את לוקרים לבתי ספר באחרים, אתם רוצים להתייחס לעיצוב. ישנם אפשרויות רבות לבחירת צבעים לדלתות הלוקרים, אתם יכולים לשחק עם כמה צבעים או לבחור צבע אחד לכל אזור של לוקרים כמו לפי חלוקת כיתות, כיתות א' באדום וכיתות ב' בכחול וכן הלאה. זה יכניס עניין עיצובי לבית הספר ויעניק תחושה נעימה יותר לתלמידים.

טיפ מספר 3 – בחירת סוג הלוקרים

בעבר, הלוקרים היו עשויים מתכת והמנעול היה מנעול מפתח או מנעול מספרים, היום, ניתן לבחור בין שיטות שונות לנעילה כמו מנעולים דיגיטאליים, מנעולים תואמים לכרטיס ועוד. בחירת סוג הלוקרים משפיע גם על המחיר ואנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק של לוקרים בהתאמה לסוג הנעילה אותו אתם רוצים להתקין בלוקרים לבתי ספר.

טיפ מספר 4 – הגדיר את המקום להתקנת הלוקרים

רוב בתי הספר בארץ כבר בנויים והכנסת הלוקר לבתי הספר נעשית לאחר שהתלמידים כבר לומדים בכיתות. אנחנו ממליצים לבחון את המסדרונות של בתי הספר כדי למקם אותם במקום האידיאלי ביותר לשימוש התלמידים מבלי שיפריע למעברים חופשיים בבית הספר.

סייפ לוקר הינה חברה מקצועית ואמינה המספקת פתרונות לוקרים לבתי ספר ברחבי הארץ. אתם מוזמנים להיכנס לאתר safelocker.co.il ולהתרשם ממגוון פתרונות האחסון שאנו מציעים ללקוחותינו. עם סייפ לוקר אתם תקבלו את כל ההכוונה וההדרכה לשימוש בלוקרים לבתי ספר.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן