3 דברים שלא ידעתם על לוקרים

כיום רובנו לא רק באים לעבודה בשביל לעבודה. עבור רבים מאתנו מקום העבודה שלנו הוא בית שני בו אנחנו מבלים שעות רבות מדי יום. בחברות הייטק רבות למשל העובדים יכולים ליהנות גם משלל מתקנים והטבות כמו חדר כושר במשרד, חדר משחקים ועוד. בשביל שיהיה לנו נוח במקום העבודה שלנו אנחנו צריכים שיהיה לנו בו הרבה מקום אחסון לחפצים השונים שלנו. אחד מפתרונות האחסון הטובים ביותר לעסקים זה ארונות לוקר. יש מספר דברים שרוב האנשים לא יודעים על לוקרים למרות שהם מאוד מעניינים. עובדות אלו כוללות בין השאר את העובדות הבאות:

  1. ארונות לוקר יכולים להיות בנויים כך שהם יהיו עמידים לחום קיצוני, קור קיצוני ומים.
  2. ארונות לוקר יכולים להגיע במגוון גדלים ומידות בהתאמה אישית.
  3. ארונות לוקר לא חייבים להיות אפורים ומשעמים – ניתן לעצב אותם במגוון טקסטורות.

למה חשוב שיהיה מקום אחסון במקום העבודה שלנו?

כאשר אנחנו רוצים לשפר את האווירה במקום העבודה שלנו חשוב להקפיד שיהיו בו מקומות אחסון נוחים ופרטיים לכל העובדים. הבחירה להציב במקום העבודה שלנו ארונות לוקר יכולה לשדרג את החיים ואת העבודה במשרד לכלל העובדים. למעשה אנחנו יכולים להתקין לוקרים חכמים שניתן לפתוח אותם באמצעות כרטיס חכם ואז הפרטיות של העובדים שיאחסנו בהם חפצים אישיים תשמר באופן מלא. ארונות חכמים אלו נשלטים על ידי מחשב מרכזי והשימוש בהם מאוד נוח וקל.

יתרונות של לוקרים עמידים במים ובנזקי מזג אוויר

אם אנחנו רוצים להתקין ארונות לוקר במשרד שלנו ואנחנו חוששים שיגרם להם נזק בגלל שהם עומדים מחוץ למשרד בחוץ כדאי לנו לבחור להתקין לוקרים שהם עמידים במים ובנזקי מזג אוויר. הלחות הגבוה בקיץ ומי הגשם בחורף יכולים לעוות את הצורה של הארונות ולהרוס אותם. כאשר אנחנו בוחרים מראש להתקין ארונות שרמת העמידות שלהם לגורמים אלו גבוה אז אנחנו שומרים על האיכות שלהם והם יוכלו  לשמש אותנו במשך שנים רבות.

איך ניתן לעצב את חלל האחסון במקום העבודה שלנו באופן אסתטי?

כאשר אנחנו רוצים להפוך את העיצוב במשרד שלנו נעים אנחנו צריכים לעצב את חלל האחסון בו באופן אסתטי. אנחנו יכולים להפוך את העיצוב של חלל האחסון במקום העבודה שלנו לאסתטי יותר על ידי כך שנבחר להציב בו ארונות לוקר בצבעים שונים. אנחנו יכולים לבחור להציב במקום העבודה שלנו בחלל בו אנחנו אוכלים ארוחות לוקרים בעלי טקסטורה אסתטית מאוד כמו למשל ארונות לוקר בצבע שחור או ארונות לוקר בצבע אדום או תכלת. אנחנו יכולים לבחור גם להדפיס על הלוקרים תמונות או דימויים שונים כמו למשל הלוגו של החברה שלנו או תמונות אחרות שיעררו השראה בעובדים שלנו ויהפכו את האווירה במקום העבודה לנעימה יותר.

למה אין דבר כזה יותר מדי מקום אחסון?

כאשר זה מגיע למקומות אחסון אין דבר כזה יותר מדי מקומות אחסון. כל מקום עבודה צריך שיהיו בו כמה שיותר מקומות אחסון לציוד השונה של העבודה וגם לציוד האישי של העובדים. ככל שנוודא שבמקום העבודה שלנו יהיו יותר מקומות אחסון כך נשפר את איכות מקום העבודה שלנו ונאפשר לעובדים שלנו לעבוד בקלות רבה יותר. אם אנחנו רוצים לבחור בחלל אחסון שהוא איכותי ונוח לשימוש אז הבחירה בארונות לוקרים יכולה להתאים לנו מאוד. ארונות אלו יכולים לאפשר לנו לעצב את מקום העבודה שלנו באופן אסתטי מאוד ולאפשר לכל עובד ליהנות ממקום אחסון אישי ופרטי.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן