עיצוב מודרני ללוקרים ממתכת

כולנו מכירים מהסרטים הישנים ואפילו חלקנו זוכרים מהעבר שלנו את הארונות ממתכת שהיו משמשים רבים במקומות עבודה ובבתים ישנים. היום ארונות לוקרים ממתכת חוזרים לאופנה ובצעקה גדולה. ניתן למצוא היום ארונות ממתכת בעיצובים שונים ומגווים וניתן להתאים אותם לכל עיצוב בבית ובמשרד.

בעבר השימוש בארונות לוקרים ממתכת היו בעיקר בגלל המחיר, החומר היה זול והארונות יכלו להישאר בטוחים, חזקים ואיכותיים לאורך שנים רבות. חומר המתכת ששמר על איכויותיו כמו החוזק והבטיחות שינה את צורתו לחומר שניתן לעצב אותו. לכן בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר שימוש בארונות לוקרים ממתכת בבתים ובמקומות עבודה שונים.

חידושים בארונות לוקרים ממתכת

הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו היום ליצור ארונות לוקרים ממתכת חזקים ואיכותיים וגם קלי משקל בעלי עיצוב עדין ונעים לעין. עמידותם של ארונות ממתכת  גדולה יותר מעמידותם של ארונות העשויים מחומרים אחרים והם מחזיקים מעמד לאורך שנים רבות.

שיטות נעילה ללוקרים ממתכת

אתם יכולים לבחור מה הן שיטות הנעילה ללוקרים ממתכת שאתם מעוניינים להזמין. מנעולי מפתח אינם האפשרות היחידה. אתם יכולים להתאים את שיטות הנעילה לפי האופי של המקום, למשל מנעולים דיגיטליים כמו הקודן או צ'יפ, מנעולי מפתח וגם לוקרים לשימוש אישי בסליקת אשראי.

התאמת הלוקרים ממתכת לחלל

המגוון הרחב של דגמי הלוקרים ממתכת בהחלט גדול, תוכלו להתאים את העיצוב של ארונות הלוקרים בהתאם לצרכי המשתמשים ובנוסף, כדי להתאים את העיצוב באופן מושלם למקום בו הם ממוקמים תוכלו לבחור את הצבעים בהם תרצו את אותם ארונות לוקרים מתוך מניפת גוונים רחבה של צבעים למתכת.

אבטחה מקסימלית

מנגנוני הנעילה ללוקרים בכלל וללוקרים ממתכת בפרט משוכללים ביותר, לוקר ממתכת אינו ניתן לפריצה בקלות ולכן מאפשר למשתמש בו לאחסן את רכושו באופן בטוח וללא חשש. בין אם אחסון הטלפון, הטבלט, הארנק או מפתחות הרכב, כל אלו ניתן לאחסן בצורה בטוחה בלוקר ממתכת.

אנחנו בחברת safelocker.co.il משווקים ומתקינים ארונות לוקרים ממתכת לארגונים, מוסדות ועסקים שונים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ואנחנו נעזור לכם למצוא את הלוקרים המתאימים ביותר עבורכם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן