מנעול לוקר- סוגי המנעולים השונים

מנעול לוקר
מנעול לוקר

בחדר הכושר, באוניברסיטה, בספא, בתחנת הרכבת ואפילו ברחוב – תאי הלוקר השונים משרתים אותנו נאמנה ומאפשרים לנו לאחסן את הציוד האישי שלנו מה שמצד אחד מקל עלינו את הסחיבה ומצד שני חוסך לנו מקום רב. ניתן כמובן להתאים את מערכת הלוקרים על פי הצרכים האישיים שלכם, על פי כמות המבקרים הפוטנציאלית במקום ועל פי התקציב העומד ברשותנו.

הלוקרים מגיעים בגדלים ובצבעים שונים כך שפרט לעובדה שהם מספקים מענה פונקציונלי לכל דבר הם גם פריט עיצובי ואסתטי. בנוסף לבחירתכם לגבי סוג הלוקר אותו שישרת אתכם ואת הלקוחות שלכם- לוקר קטן או גדול, לוקר ממתכת או מעץ, לוקר עמיד למים או לשמש, יש גם להחליט לגבי סוג מיוחד של מנעול לוקר.

אילו סוגי מנעולים קיימים?

  • מנעול עם מפתח– מנעול לוקר עם מפתח רגיל מה שנקרא מנעול תלייה ממש כמו המנעול אותו אנו סוגרים את המחסן הפרטי שלנו בבית, המזוודה לטיול בחו״ל וכדומה. בנוסף, קיים גם מנעול לוקר ללא הצ’ופצ’יק עליו תולים את המפתח, אלא הצילינדר ממש מורכב בתוך הדלת מה שלמעשה נחשב לפתרון מעט יותר אסתטי ופחות מסורבל (כמו שאנו פותחים וסוגרים את תיבת הדואר האישית שלנו).
  • מנעול קומבינציה – מנעול זה הוא ממש כמו המנעול של המזוודות אשר נפתח לאחר שאנו מכניסים קוד בין 3 או 4 ספרות. גם מנעול זה קיים כאופציה התלויה וכאופציה המורכבת על הדלת עצמה.
  • מנעול דיגיטלימנעול לוקר עם קוד דיגיטלי עובד ממש כמו מנעול הקומבינציה רק שהוא פועל על סוללות ואותו מרכיבים על הדלת עצמה. מנעול זה חוסך את עניין המפתח ומצוין למקומות בהם אין גישה לחשמל כמו בחופי ים למשל.
  • מנעול RFID – מנעול אשר פועל באמצעות טכנולוגיה הנקראת Radio frequency Identifications. כל אדם אשר עושה שימוש בלוקר הזה מקבל צ’יפ מיוחד אשר פותח את הלוקר שלו.

מנעול לוקר הפועל על גבי מערכת RFID

פרט לעובדה שניתן לבחור במנעולים מהסוג הזה, יש גם מערכת חדשנית אשר פועלת על חשמל ובאמצעות תוכנה מיוחדת השולטת על הנעילה והפתיחה של מנעולי הלוקרים השונים. שיטה זו מאפשרת להבין בדיוק מתי הלוקרים תפוסים ומתי הם פנויים, ניתן גם לאתחל אותה במקרים בהם מישהו לא זוכר את הקוד שלו ולעשות עוד כל מיני פעולות באופן דיגיטלי מה שחוסך לנו זמן רב. מערכת זו טובה למקומות בהם יש המון מבקרים בו זמנים כמו מרכזי ספא, אטרקציות לילדים וכדומה.

לחצו כאן למידע נוסף אודות לוקרים בתי ספר

Save

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן