מכירת לוקרים

חברת סייפלוקר, הינה היבואנית הבלעדית של לוקרים מבית חברת אמריקן לוקר העולמית וכבר שנים רבות מובילה בתחום מכירת לוקרים לבתי עסק ומוסדות ציבוריים רבים.

רכישת לוקרים היא חיונית בין אם הלוקרים נועדו לצוות העובדים או לקהל הלקוחות. ישנם יתרונות רבים לרכישת לוקרים עבור בית העסק שלכם, הן מבחינת ביטחון, נוחות ורווחה לכל עובד/ת.

יתרונות עיקריים

  • הענקת תחושת ביטחון לעובדים וללקוחות – באם אתם, בית העסק, מאפשרים לעובדיכם ו/או ללקוחותיכם במידת הצורך, תנאי אחסון נוחים לחפצים אישיים כמתאפשר בזכות תאי הלוקרים, אתם בעצם קונים את אמונם ומשרים עליהם תחושת ביטחון. מעבר לזה, בהימצא לוקרים לשימושם של העובדים ו/או הלקוחות. תחושת הביטחון שהלוקרים האישיים נותנת לעובדים, תורמת לביצוע עבודתם ביתר יעילות, ומאפשרת ללקוחותיכם ליהנות מנוחות מרבית בזמן שהותם במקום.
  • הסרת אחריות – אתם בתור הנהלת בית העסק, יכולים להסיר מעל כתפיכם את האחריות לחפציהם האישיים בזמן שהותם בבית העסק. כך שאתם זוכים להיות בראש שקט. במקרה בו אין לוקרים במקומות עבודה, סביר שהנהלת המקום תישא במלוא האחריות אם קרה משהו לחפציו של הלקוח או העובד. כמו כן, על מנת לאבטח את חפציהם האישיים של הלקוחות והעובדים צריך לפעמים להשקיע כספים במערכות אבטחה משוכללות ויקרות כגון מצלמות, מיקרופונים סמויים, בכוח אדם ועוד. אם כן, ברור כי בחירה בלוקרים היא הפתרון האולטימטיבי בהשקעה הכספית הנמוכה ביותר לצורך העניין.
  • סדר וארגון ברמת הנראות – תחשבו על זה ככה, ארונות הלוקרים במועדוני כושר, בבריכות במוסדות חינוך או במקומות עבודה למיניהם מאחסנים בתוכם כמות גדולה של חפצים. אלמלא אותם חפצים היו מאוחסנים בתוך הלוקרים, סביר מאוד להניח שהם היו מפוזרים ומונחים ברחבי המקום, ואין צל של ספק שאי סדר וחוסר ארגון שכזה לא מתאים, ויוצר מראה ואווירה שאינם מזמינים. כאשר מוצבים לוקרים והחפצים מאופסנים בהם יש סדר וארגון, ומעבר לכך שזה משרה אווירה נעימה יותר במקום, זה גם מעיד על רמה גבוהה של המקום.

מגוון רחב של לוקרים בהתאמה אישית לכל מקום

בשוק קיים מבחר לא קטן של לוקרים למכירה. ניתן למצוא לוקרים בכל מיני גדלים וסגנונות עיצוב, לוקרים עם מנגנוני נעילה שונים ועוד. מבנה הלוקר, גודלו ועיצובו מותאמים לפי מטרת השימוש בו.

ניקח למשל מכון כושר או מועדון ספורט, למקומות כאלה מתאימים לוקרים עם תאים קטנים עד בינוניים משום שרוב החפצים המאוחסנים בהם הם בגדים, אביזרי רחצה, נעלי ספורט וכיוצא בזאת. אבל כשמדובר בלוקרים למועדון טניס, ידרשו לוקרים עם תאי אחסון גדולים יותר שיתאימו לגודל המחבטים. ניתן לשדרג את מבנהו הפנימי של הלוקר לדוגמא, על ידי הוספת מדפים או מתלים.

תוספות שכאלה יתאימו במיוחד למועדוני כושר כמו גם  לבתי ספר, שם המשתמשים יוכלו להניח את חפציהם באופן מסודר או לתלות בגדים להחלפה.

עניין נוסף הוא צבע ארוניות הלוקרים. בחירה בצבעים מסוימים או בדוגמאות שונות ללוקר יתאימו מבחינה אסתטית לכל מקום בהתאם לסגנון העיצובי שלו.

כמו כן, ישנם סוגי נעילה שונים שאפשר לבחור עבור הלוקרים. הנפוצים ביותר הם מנגנון נעילה עם מפתח ומנגנון נעילה עם קוד דיגיטלי.

מנגנון מפתח הינו מנגנון הנעילה הסטנדרטי והמוכר, מנגנון הקוד הדיגיטלי פועל לפי קוד מספרי, שמגדירים מראש ללוקר ובהקשתו הלוקר נפתח. נעילה עם מפתח עודנה נפוצה מאוד על אף שקיימים מנגנוני נעילה מתקדמים יותר, משום שהיא מתאימה למקומות בהם אנשים שוכרים לוקר לשימוש חד פעמי או לטווח קצר כמו במקומות ציבוריים, בבריכות וכן במועדוני כושר. נעילה עם קוד דיגיטלי מתאימה למקומות אשר בהם אדם שוכר לוקר פרטי לפרק זמן ארוך.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן