לוקר לבית ספר לתלמידים, אבל לא רק!

אפשרויות האחסון עבור תלמידי בית הספר וגם מוריהם נמצאו כדבר הכרחי וחשוב להתנהלות היום יומית שלהם. כבר לקראת סוף שנות ה90 של המאה הקודמת נכנס הלוקר לבית ספר בעבור התלמידים בכל שכבות הגיל השונות. מה גרם לשינוי ומה הביא את אותם ארוניות אחסון לשימושים נוספים מעבר לתלמידי בית הספר?

נתחיל משיעור היסטוריה קצר:

באמצע שנות ה 90 התחילו לפעול הורים, מורים, מנהלי בתי הספר, עיריות ורשויות לחשוב על פתרון בעיה שהייתה על השולחן שנים רבות. מציאת פתרון עבור אותם תלמידים הסוחבים בכל יום תיקים כבדים ביותר על גבם, מה שגורם לנזק לצוואר ולגב התלמידים. כל אותם גופים ורשויות איחדו דעה ובחרו להכניס את ארונות הלוקר לבית ספר שיקל על משקל תיקי התלמידים. בחלק מבתי הספר הייתה השתתפות של ההורים בעלות הארוניות ובחלק מבתי הספר היה סבסוד מלא מהרשויות.

איך הגיעו הלוקרים לחדרי המורים?

בעבר היו המורים משאירים את התיקים שאישיים שלהם בחדר המורים או לחילופין היו צריכים להסתובב ולהיסחב עם התיקים האישיים שלהם בין כיתות הלימוד השונות. עם השנים הבינו כי הפתרון שניתן לתלמידים מועיל וטוב והחליטו להכניס ארוניות אלו גם לחדרי המורים. אומנם לוקר לבית ספר בעבור המורים לא נמצא בכל בתי הספר וישנם עדין בתי ספר שטרם העניקו למוריהם את החופש מהתיק לאורך יום עבודתם אך בהחלט ניתן לומר שישנו שיפור ניכר.

נמשיך לשיעור ספורט:

באולמות הספורט של בתי הספר ישנם מלתחות לשימוש התלמידים לאחר השיעור, אם בעבר היו רק ווי תליה לשימוש הרחצה במלתחות, היום ישנם ארונות לוקרים לבתי ספר המותאמות למלתחות ולחדרים רטובים. השימוש מקל על התלמידים ומאפשר להם לשוב לכיתת הלימוד רעננים ולא מיוזעים.

היכן ניתן להזמין לוקר לבית ספר?

סייפ לוקר הינה חברה המספקת פתרונות אחסון בלוקרים שונים ומגוונים, תוכלו לבחור את עיצוב הלוקרים, את צורת הנעילה של הלוקרים וכמו כן גודל וחלוקת הלוקרים. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים כאן ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן