לוקר – יתרונות, מה כדאי לאחסן ואיפה

לוקר הוא תא אחסון שיכול לשמש אותנו במקומות שונים ובהתאם לתנאי השימוש בלוקרים במקום. חלקם יהיו בתשלום, בחלק מהמקומות תקבלו לוקר בהתאם לכרטיס הכניסה שלכם למקום ובמקרים מסוימים תוכלו לשים מטבע לפתיחת הלוקר ושימוש חד פעמי בו. כך או כך לשימוש בלוקרים יש יתרונות רבים הן עבור המשתמשים והן עבור בעלי המקום המתקינים את הלוקרים. ניתן למצוא לוקרים בבתי ספר, קאנטרי גן, חדרי כושר, בריכות, חופי רחצה, פארקי שעשועים ומים, מכוני ספא ועוד.

מהם היתרונות של לוקרים?

ללוקרים יש יתרונות רבים. בראש ובראשונה הם מאפשרים לנו לשמור בביטחון על החפצים שלנו כאשר אנו נמצאים במקום מסוים. כך למשל אם אנו רוצים להתרכז באימון שלנו בחדר הכושר, כאשר אנו רוחצים בבריכה או בים וכמובן רוצים לעלות למתקני השעשועים בפארק מבלי הצורך לשמור בשבע עיניים על הציוד שלנו. ללוקרים יש יתרונות נוספים כמו למשל עמידותם בפני מזג האוויר והאפשרות להניחם בחוץ. הגדלת רווחיות לבעלי המקום המציעים שירותי אחסון בטוחים באמצעות הלוקרים בתוספת תשלום. בעלי המקום יכולים להסיר מעצמם את האחראיות לשמירה על חפצי הלקוח על ידי כך שהוא יהיה אחראי בעצמו לאחסון החפצים שלו בתא לוקר מאובטח ולא להשאיר את החפצים למראית עין. שימוש בלוקרים שומר על המקום מסודר ומאורגן. ניתן לבחור מבין מבחר עצום של סוגי לוקרים שונים בעיצוב, צבעים וגדלים שונים. כך ניתן יהיה להתאים את הלוקרים למקום שבו הם הולכים להיות מונחים וכן לעיצוב החלל והאזור בכלל.

מה מאחסנים בלוקרים בדרך כלל?

בהתאם למתחם שבו הם ממוקמים יהיה קהל יעד שונה ולכן גם שימוש שונה בלוקרים. כך למשל לוקרים לבתי ספר משתמשים בלוקרים לצורך אחסון מחברות, ציוד בית ספר, ספרים ולעתים גם בגדי ספורט. במתחמי ספא נשים את הציוד הפרטי שלנו כולל דברים יקרי ערך עמם אנו מגיעים אל מכון הספא כדי ליהנות מיום החופש שלנו. בחדר הכושר למשל נוכל לאחסן ציוד למקלחת, בושם, נעלי בית, נעלי ספורט, מגבות, בקבוקי מים, כפפות ועוד. לכל מקום יש את השימושים שלו ובהתאם לכך גם נבחר את סוגי הלוקרים שנרצה להציב במקום, את גודל התאים ואת אופן הנעילה שלהם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן