לוקרים עם מנעול

לוקרים עם מנעול – פתרון אחסון אולטימטיבי

שידת לוקר בבתי ספר

אחד מפתרונות האחסון הטובים ביותר לכל החפצים האישיים של כל תלמיד, מורה או עובדי בית הספר, הינו הלוקר. יש לציין כי השימוש בלוקרים לאחסון ציוד וחפצים אישיים מיושם ברחבי העולם כבר שנים רבות. במקומות בהם נעשה שימוש בלוקרים, אזי אף ילד אינו נאלץ לסחוב ספרים מיותרים ותיק כבד הביתה מדי יום, אלא רק את הציוד לו הוא זקוק עבור שיעורי הבית שניתנו באותו היום. כמו כן, נהנים המורים מפתרון אחסון לכל המחברות, הספרים ושאר הציוד הרב אותו הם נדרשים לסחוב מדי יום לבית בסוף יום העבודה.

חשוב שתדעו כי על פי חוזר מנכ"ל משרד החינוך, משקלו של תיק הבית ספר יכול להיות עדעשרה אחוז ממשקל הילד ולא מעבר ובכיתות הנמוכות אף פחות ממשקל זה. אך למרות זאת, לא תמיד הדברים מיושמים בשטח. ילדים ששוקלים כמה עשרות קילו, מסוגלים לסחוב עד שלושה קילו, זהו משקל נמוך שלרוב משקל התיק יחצה אותו. התיק לרוב מכיל ספרים, מחברות, כלי כתיבה, אוכל ועוד ציוד בהתאם לדרישות בית הספר או דרישות הילד.

על פי מחקרים רבים שנעשו בתחום, נמצא כי סחיבת משקלים כבדים מדי יום עשויה להסב לשחיקת סחוס בעמוד השדרה, או לחלופין ליצירת כאבי גב בקרב הילדים. הללו עלולים ליצור הפרשים בגובה הכתפיים, בעוד התיק נסחב רק על גבי הכתף. את בעיות הגב השונות הנגרמות בשל נשיאת המשקל מדי יום רואים רק כעבור מספר שנים, אך ברור לכל שהן קיימות. הצבת ארונות לוקרים בבתי הספר מסוגלים לפתור בדיוק את הבעיה הזו.

למידע נוסף לחצו כאן

ארונית קטנה עם מנעול לכל תלמיד

כל תלמיד יוכל לאחסן את כל הציודשלו בלוקר מתכת אישי ולמען שמירה מפני גניבות ניתן יהיה לנעול את דלת הלוקר בעזרת מנעול קטן. במוסדות לימוד שכבר קיימים בהם לוקרים לשימוש התלמידים והמורים, מדווחים על שביעות רצון גדולה מצד התלמידים, הורי התלמידים ואף צוות המורים שיכול גם הוא לעשות שימוש בלוקרים, שאינו צריך להתעכב בשל החיפוש אחר המחברת המתאימה מתוך שלל המחברות בילקוט. בנוסף, יוכל המורה להנות משמירה על חפציו האישיים שאינו רוצה לאחסן בחדר המורים מטעמים אישיים כלשהם.

היכן עוד ניתן להציב ארונית עם מנעול?

מעבר להצבת לוקרים במסדרונות בית הספר לטובת אחסון ציוד בית הספר אחד מהמקומות השימושיים ביותר הם מלתחות בית הספר בסמך לאולם הספורט. כך, יוכלו התלמידים לאחסן את כלי הרחצה והביגוד להחלפה שלהם בלוקר האישי של כל תלמיד עד לסיום שיעור הספורט, אז יוכלו להוציא את הציוד הנדרש לטובת התרעננות לקראת חזרה לכיתה להמשך יום הלימודים.

הזמנת לוקרים – דגשים

בהזמנת לוקרים לבית הספר חשוב לזכור את הדגשים הבאים:

  • התקנה מקצועית – חשוב לבחור בחברה המספקת שירותי התקנה מקצועית ואיכותית
  • שירות במידת הצורך – כמו כן, חשוב לבחור בחברה המעניקה שירות אישי ומקצועי במקרים של תקלות שונות בלוקרים.
  • התאמה לחלל – מומלץ לבחור בחברה המספקת לוקרים במגוון גדלים וצורות בכדי להתאים את הלוקרים לחלל בצורה הטובה ביותר
  • עמידות למים – אם אתם רוצים להזמין לוקרים למלתחות אולם הספורט, או לכל חלל שבו עלולים הלוקרים להירטב, יש לבחור בלוקרים העשויים מחומר עמיד למים כדי שיוכל לשמש את התלמידים לאורך זמן.
לוקרים עם מנעול

ארונות לוקרים – סייפלוקר

אנו בחברת סייפ לוקר, פועלים כבר שני עשורים לשביעות רצונם של מאות לקוחות. צוות החברה שלנו עובד ומשקיע לכל אורך השנה באיכות השירות והמוצרים שכל לקוח מקבל, זאת על מנת להביא לקהל הלקוחות של החברה את פתרונות הנעילה הבטוחים והמתקדמים ביותר. מבין מגוון מוצרינו ניתן למנות מגוון ארונות לוקרים בגדלים, מידות וצבעים שונים שיהוו פתרון אחסון אידיאלי עבור התלמידים, המורים וכלל צוות בית הספר.

לכל שאלה צרו אתנו קשר:

טלפון: 03-5566744

סלולרי: 054-9090785

פקס: 03-6293998

דוא"ל: moffice@safelocker.co.il

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן