לוקרים לעסקים –  מכוני כושר ובריכות שחייה

ארוניות הלוקרים הם פתרון אחסון מושלם הנותן מענה מדויק לצורכי הלקוחות שמגיעים למכוני כושר ולמועדוני שחייה.

אנשים המגיעים להתאמן במכון הכושר או במועדון השחייה, לרוב יגיעו עם ציוד אישי, לדוגמא תיק הכולל בגדים ונעליים להחלפה, מגבת, תכשירי רחצה, טלפון נייד, אוזניות, מפתחות, ארנק ועוד.

כבעלי עסקים שכאלה, עליכם לבוא לקראת הלקוחות שלכם ולדאוג לכך שתספקו להם מקומות בטוחים ונוחים לאפסן את חפציהם האישיים, בכך תיטיבו את חוויית הלקוח ותועילו לעסק שלכם הרבה יותר מכפי שנראה לכם.

במועדוני כושר ושחייה רבים ישנה מכה של גניבות חפצים אישיים. אל תטעו לחשוב שאם הגעתם רק עם צרור מפתחות ואתם מאזינים למוסיקה בסמארטפון שלכם במהלך האימון אף אחד לא 'ירים' אותם בטעות. מקומות רבים מציעים כוורות עם תאים פתוחים בהן המתאמנים יכולים להניח מעט חפצים, אבל ברור למדי שלא מדובר בפתרון הולם. תאים אלו פתוחים וחשופים לכל, ופעמים רבות גם אינם גדולים מספיק בכדי להכיל תיק אימון או יותר ממספר פריטים בודדים.

גם במלתחות הגברים והנשים הבעיה קיימת. אם אין ארוניות של לוקרים עם מנעולים לשימוש הלקוחות, חפציהם האישיים מועדים לגניבה.

נושא הגניבות במלתחות הוא חמור אף יותר בשל העבודה שלפי  החוק להגנת הפרטיות, צילום הפרט כשהוא ברשות יחיד, הינה פגיעה ממשית בפרטיות ונחשבת כעוולה.

אנשים המנויים במכון כושר או במועדון שחייה, מודעים לכך שהם חשופים לגניבות חפצים ושלרוב, הנהלת המקום מסירה כל אחריות מעל כתפיה כאשר זה מגיע לחפצי לקוחות המקום. עקב כך, כמנויים משלמים, יצפו שהמועדון יספק להם מקום אחסון ראוי, נוח ובטוח לחפציהם. ארוניות של לוקרים לעסקים בתחום זה, הם הפתרון האולטימטיבי, הן בעבור הלקוחות והן בעבור ההנהלה שפוטרת עצמה כך מבעיות וכאבי ראש עקב מקרי אובדן או גניבת חפצים.

יתרונות הלוקרים לעסק שלך

אתם כבעלי עסק רוצם ראש שקט. יש לכם מספיק דברים לטפל בהם ולדאוג להם, וודאי שתעדיפו לצמצם בעיות אפשריות ולהקדים תרופה למכה. בכל הנוגע לאחריותכם במידה מסוימת על חפצי הלקוחות שלכם, הדבר הוא בהחלט אפשרי. מלבד הצבת מצלמות אבטחה להרתעה ולבקרה ופיקוח, חשוב שתוכלו לספק  ללקוחותיכם מקום אחסון בטוח לחפציהם האישיים. בעסקי הכושר והפנאי השונים נושא האחסון שמירת החפצים הפך לבעיה אקוטית. הבעיה באה לידי ביטוי בכל רחבי העסק ובמלתחות בפרט, שכן בהן לא ניתן לאכוף פיקוח על הנעשה , אין כל בקרה על המתרחש במלתחות, מה שהופך את כל העניין למועד לפורענות.

יחידות תאי הלוקרים מאפשרות תנאי אחסון נוחים ואיכותיים בצורה של ארוניות תאים  כשעבור כל יחידה ניתן לבחור בצורת נעילה שונה וייחודית. הלוקרים מתאימים מאוד לשמירה של חפצים למיניהם כולל חפצים אישיים ואפילו חפצים יקרי ערך במקומות ציבוריים, באתרי בילוי ונופש, במקומות עבודה, בעסקים למיניהם ועוד.

התאמת הלוקרים לעסק – למען הלקוחות

אם כן הלוקרים החדשים והאיכותיים אשר קיימים בשוק יכולים להגיע עם מגוון סוגים של מנגנוני נעילה מתקדמים, כך שחפצי הלקוחות שלכם יהיו שמורים ובטוחים בזמן שהם מתאמנים במקום. מנגנוני הנעילה מתוחכמים כל כך שמאוד קשה לפרוץ אותם וניתן להניח בהם גם חפצים יקרים מבלי לדאוג.  חשבו כמה הלקוחות שלכם יעריכו אתכם על כך.

כיום אין פשרה על איכות החומר וטיב המוצר בענף הלוקרים. יש מבחר רב של דגמים במידות, צבעים, גדלים ועיצובים שונים, שיתאימו לכל לקוח ולכל עסק לפי צרכיו. לקוחות עסקיים יוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מהחברה שלנו על מנת לבחור בלוקרים שיהיו המתאימים והטובים ביותר עבורם.

Save

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן