לוקרים לעסקים מבית סייפ לוקר

חברת סייפ לוקר עובדת בתחום הלוקרים בישראל קרוב לשני עשורים, מייבאת, משווקת, מוכרת ומתקינה יחידות לוקרים איכותיות ללקוחות רבים, עסקיים ופרטיים. הצוות המקצועי והמנוסה של החברה עובד ופועל באופן תמידי על מנת לשמר ולפר כל העת את איכות וטיב המוצר וכן את רמת השירות. אנו שמים לנו למטרה לעשות ככל יכולתנו על מנת על מנת לספק לקהלת לקוחותינו לקהל לקוחות חברת סייפ לוקר את הפתרונות המתאימים ביותר בתחום, מבחינת יחידות הלוקרים, מנגנוני נעילה ואבטחה ואפשרויות אחסון בטוחות.

תחום ארוניות הלוקרים הוא חלק משוק מורכב וענף. חברת סייפ לוקר נמצאת במגעים עם חברות יצרניות של לוקרים בארץ וברחבי העולם, ועובדת איתן בשיתוף פעולה קונסיסטנטי, במטרה לפתח מגוון מוצרים חדשנים וברמת איכות גבוהה בתחום הלוקרים , שירחיבו את היצע אפשרויות אחסון ושמירה של חפצים בבטחה. חברת סייפ לוקר הינה החברה המובילה בתחומה בארץ בתחום הלוקרים.  ברחבי הארץ מוצבות עשרות אלפי יחידות של תאי לוקרים שיצאו ממפעלנו. אנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ, ואספקת ההזמנות מתבצעת במהירות ובקלות עם הובלה עד למקום ההתקנה לפי רצון הלקוח.

חברת סייפ לוקר שמה לנגד עיניה להציע ללקוחות את פתרון האחסון המדויקים עבורם.  צוות החברה הינו בעל ניסיון רב ומיומנות מקצועית מופתית. אנו מקפידים להעניק ללקוחותינו שירות מושלם מ-א' ועד ת' ודואגים לעזור לכל לקוח ולקוח לבחור את סוגי הלוקרים המתאימים לו בדיוק, מבחינת עיצוב, מנגנוני נעילה וכיוצא בזאת.

לוקרים לעסקים – אחסון חפצים במקום העבודה

לא בכדי הלוקרים נמצאים כמעט בכל מקום, תוכלו להיתקל בארוניות של לוקרים במקומות עבודה, במקומות פנאי ובילוי ואפילו בבתי מגורים. הסיבה לכך היא שלוקרים הם פתרון אחסון אולטימטיבי  המאפשר הפקדת חפצים בבטחה. ארוניות של לוקרים המגיעים עם מנגנוני נעילה ייחודיים הום למעשה האופציה הטובה ביותר לאפסון חפצים אישיים בכל מקום, בין אם מדובר על מקומות ציבוריים, מקומות עבודה, אתרי פנאי ובילוי,  ארגונים, בתי עסק ועוד. הלוקרים שלנו ידועים  הודות למנגנוני הנעילה המיוחדים והעמידים איתם הם מגיעים.

כל ארונות הלוקרים המשווקות על ידי החברה שלנו הינם בטוחים לשימוש ועומדים בכל התקנות הרלוונטיות. חברתנו שמה דגש רב על תקינות הלוקרים ובטיחותם. אצלנו לא תצטרכו להתפשר ולו במעט על איכות המוצר אותו תזמינו. גם כשמדובר בלוקרים, איכות המוצרים הינה חשובה לאין שיעור, הלוקרים שלנו מיוצרים ברמה הגבוהה ביותר, ומחומרי הגלם הטובים ביותר, המוצעים לשימוש בענף.

לוקרים לעסק – לוקר לכל לקוח

יש כל כך הרב יתרונות רבים לבחירה בארוניות לוקרים כפתרון אחסון חפצים, והדבר מקבל דגש מיוד כשמדובר בעסקים, מקומות עבודה ומקומות פנאי ובילוי.

  • ביטחון ושקט נפשי –  אם אתם בעלי מועדון כושר, בריכת שחיה, ספא  או אתר נופש לדוגמא, מקומות אשר קיים בהם צורך ממשי לאפסון החפצים האישיים של הלקוחות במהלך היום, הצבת לוקרים במקום לשימושם האישי תאפשר להם לבלות במקום בראש שקט. וכשאין דאגות הלקוחות נהנים וחוזרים.
  • בעלי עסקים? הסירו מעליכם אחריות נוספת–  אם אתם בעלי עסקים ו/או מנהלים מקום עבודה אתם לבטח יודעים שבמידה מסוימת אתם האחראים לביטחונם של עובדיכם ולביטחון חפציהם האישיים בזמן העבודה. גם אם תתלו שילוט שאומר אחרת, לא תתנערו מאחריות כאשר מדובר בלקוחות שלכם או בעובדים שלכם. לכן, אם תציבו לוקרים לשימושם של העובדים והלקוחות, תתנו להם בכך אפשרות אחסון בטוחה לשימוש ותיפטרו מהאחריות ומהדאגה הנלווית למקרי אובדן וגניבה.
  • סדר וארגון ברמת הנראות –ארוניות של לוקרים מסתירים בתוכם חפצים רבים שאילולא היו מאוחסנים בארוניות, היו מפוזרים באי סדר ברחבי המקום. לא מראה מלבב. ודאי שתרצו כי העסק שלכם יהיה נעים ומסודר, אז דעו כי לוקרים תורמים רבות לנראות בכל בית עסק בו לקוחות מגיעים עם חפצים אישיים וצריכים להשאיר אותם היכן שהוא בזמן שהותם במקום.

לחצו כאן לפרטים על לוקרים לבתי ספר

Save

Save

Save

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן