לוקרים לחדר הלבשה

לוקרים לחדר הלבשה – המדריך המלא

ארונית לחדר הלבשה

את הלוקרים ניתן למצוא כיום בחדרי הלבשה רבים, בין אם מדובר על מועדון הספורט שבו מתאמנים, בתי הספר, בתי מלון וגם בקרב מוסדות שונים, המציעים לעובדים חדר כושר ובריכת שחייה פרטית. לוקרים לחדר הלבשה מציעים פתרון אחסון יעיל ביותר, המתאים  לצרכים הקיימים ובעיקר אל המרחב שבהם הם נמצאים.

למידע נוסף לחצו כאן

לוקרים לחדרי הלבשה – תודעת שירות

כאשר מציבים לוקרים לשימוש, בעצם מעניקים ללקוחות או למבקרים:

 • ראש שקט מגניבת או איבוד הציוד
 • נוחות מרבית
 • אין צורך לסחוב את הציוד
 • אין צורך לדאוג לחפצים יקרי הערך ועוד

בכך, משדרגים את החוויה הכוללת מהמקום.

לוקר לחדרי הלבשה – טיפים לבחירה נכונה

בחירתם של לוקרים לחדרי הלבשה חשוב שתעשה תוך התייחסות לכמה פרמטרים מרכזיים כגון:

 • מידות שונות – הלוקרים מגיעים במידות שונות, הן מבחינת החלל הפנימי של הלוקרים, המבנה החיצוני הכללי ועוד. ראשית, יש לוודא התאמה בין המידות של החלל למידות של הלוקר הרצוי. שנית, יש להתחשב בקהל המבקרים, אם קהל המבקרים מורכב מילדי בית ספר יסודי, יש לדאוג שעמדת הלוקרים לא תהיה גבוהה מידי. לעומת זאת, אם הקהל הוא מבוגרים, אז ניתן להשתמש במידות סטנדרטיות.הפרמטר הנוסף המשפיע על מידות הלוקר, הוא אופי הפעילות. אם מדובר בחדר הלבשה בו נעשה שימוש לאחסון תיק קטן ותו לא, אזי ניתן להסתפק בלוקר קטן. אך אם הלוקרים אמורים לאחסן ציוד רב, יש להתאים ולבחור לוקרים גדולים יותר
 • חומרי הגלם –  לוקרים לחדר הלבשה, צריכים להיות מיוצרים מחומרי גלם חזקים ועמידים מאד, שאינם מושפעים מתנאים סביבתיים ומחזיקים מעמד לאורך זמן. כדי ליהנות מהלוקרים למשך זמן רבמבלי להחליפם באחרים בתדירות גבוהה, יש לשים דגש רב על האיכות ועל החומר.
 • המראה, הסגנון והעיצוב – קיימים לוקרים הבנוייםממספר תאים, לוקרים עם תא יחיד, לוקרים בצבעים כהים וגם כאלה בצבעים בהירים יותר. מומלץ להתאים את הלוקרים לסגנון העיצובי שבמקום עצמו ולוודא שמציעים אסתטיקה ומראה שמשתלב באופן הרמוני. לוקרים המוצבים בחללים שונים, כמו מסדרונות בתי ספר או אולמות גדולים, צריכים להשתלב עם העיצוב של החדר, אך במקרה של לוקרים לחדר הלבשה, הלוקרים מהווים את רוב העיצוב של החלל.
 • מנעול – קיימים מספר סוגים של מנעולים ללוקרים וגם פרט זה חשוב להתאימו לאופי המקום, לקהל ולייעוד. ישנן מספר אפשרויות להתאמת מנעול ללוקרים, החל ממנעול תלייה פשוט שכלל איננו חלק מהלוקר ועד מנעולים דיגיטליים ללא מפתח ועוד.הבחירה בסוג המנעול תלויה בכמה משתנים כמו:
 • רמת האבטחה הנדרשת
 • ההחלטה האם הלוקרים הם לשימוש חופשי או להשכרה
 • ביכולת של המקום להקצות את כוח האדם הדרוש כדי להתעסק במתן וקבלת מפתחות
 • להסביר איך משתמשים במקרה שמדובר במנעולים דיגיטליים
 • לעסוק בגבייה במידה ומדובר בהשכרת לוקרים פר שעה ועוד.

המנעול הינו חלק חשוב וקריטי מהלוקר עצמו ובמקרים מסוימים רוב העבודה מתמקדת באחזקה ובטיפול השוטף בלוקרים ולכן, כדאי לבחור מנעול בקפידה.

 • המחיר – למחיר יש חשיבות רבה כשמחפשים לוקרים לחדר הלבשה. בשל המגוון הרחב של האפשרויות, טווח המחירים גדול מאוד ומאפשר לכל אחד ובכל תקציב לרכוש את המענה המתאים עבורו. סקר שוק ובחינת הסוגים השונים של לוקרים, היא דרך יעילה לאתר את פתרון האחסון הנדרש ובמחיר הנוח ביותר.
לוקרים לחדר הלבשה

ארונות לוקרים – סייפ לוקר

אנו בחברת סייפ לוקר, פועלים כבר שני עשורים לשביעות רצונם של מאות לקוחות. צוות החברה שלנו עובד ומשקיע לכל אורך השנה באיכות השירות והמוצרים שכל לקוח מקבל, זאת על מנת להביא לקהל הלקוחות של החברה את פתרונות הנעילה הבטוחים והמתקדמים ביותר. מבין מגוון מוצרינו ניתן למנות מגוון ארונות לוקרים בגדלים, מידות וצבעים שונים שיהוו פתרון אחסון אידיאלי עבור כל חדר הלבשה.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כדי שנוכל להתאים לכם את הלוקר לחדר ההלבשה הנדרש בצורה הטובה ביותר:

טלפון: 03-5566744

סלולרי: 054-9090785

פקס: 03-6293998

דוא"ל: office@safelocker.co.il

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן