לוקרים – כל מה שרציתם לדעת

כאשר אנו מדברים על לוקרים הדבר הראשון שעולה לראשנו הוא הלוקרים שהיו מוצבים בבתי הספר שלנו. רובנו זוכרים אותם בתור לוקרים חומים או אפורים, עם מנעולים מסורבלים וישנים, אך בעיקר בתור מאסיביים ומכוערים. מאידך גיסא לוקרים הם כיום פתרון האחסון המוביל בעולם בכל התחומים, בין אם מדובר על אחסון ילקוטים ומחברות בבית הספר או בין אם מדובר על אחסון התיק והציוד האישי בבריכה או בחדר כושר. לכן, הבינו יצרני הלוקרים כי חייב להיעשות שינוי בנראות החיצונית של הלוקרים ביחד עם שינוי כללי בשיטת הנעילה ולהפוך אותם לידידותיים יותר למשתמש על מנת שיהיה ניתן להציב אותם בכל מקום.

למשל, ספא או מכון כושר יוקרתי לא יהיה מעוניין באותם לוקרים אפורים או חומים ממתכת עם מנעול תלייה אשר מופעל באמצעות מפתח. לכן, על מנת להתאים את עצמם למקומות יוקרתיים שמבקשים מוצר איכותי יותר פותח פתרון חדש ויעיל יותר בדמותם של לוקרים ממוחשבים בעוד הלוקר עצמו עשוי מעץ חזק ובעל גימור אלומיניום או עץ איכותיים.

אז איך למעשה עובדים הלוקרים הממוחשבים

הלוקרים אשר מוצבים בבריכה או בחדר הכושר מחוברים למחשב אשר נמצא בסמוך אליהם והוא שולט עליהם בהיבט של פתיחה ונעילה. המשתמש מגיע למחשב שמחובר אל הלוקרים ומבקש לרכוש שימוש יומי או חד פעמי בלוקר. לאחר מכן הוא מבצע את התשלום בעמדת המחשב ובוחר באמצעות מסך המחשב את הלוקר בו הוא רוצה להשתמש היות ועל מסך המחשב נקבל תמונה של כל הלוקרים הפנויים. לאחר בחירת הלוקר המבוקש יבחר הלקוח קוד שבאמצעותו הוא ינעל ויפתח בכל פעם מחדש את הלוקר אותו הוא בחר. כאשר ירצה הלקוח לפתוח את הלוקר על מנת לקחת פריט מסוים הוא יגיע אל מסך המחשב של הלוקרים יבחר את מספר הלוקר שלו ויקיש את הקוד אותו בחר בתחילת היום, וכך גם כאשר ירצה הלקוח לסיים את השימוש בלוקר ולקחת את חפציו לפני עזיבת האתר.

יתרונות של שימוש בלוקרים אלקטרוניים

  • נוח וידידותי למשתמש מצויד בהוראות הפעלה – השימוש במחשב אשר שולט על הלוקרים הוא נוח ופשוט מלווה בהוראות כתובות ומושמעות על ידי רמקול שנמצא מאחורי המחשב. מעבר להימצאותם של הוראות מפורטות, הזמנת הלוקר ופתיחתו היא מאוד אינטואיטיבית ופשוטה באמצעות הממשק של המחשב עם הלוקרים.
  • תשלום נוח – מעבר לתשלום רגיל במטבעות ניתן גם לשלם בעמדת המחשב של הלוקר באמצעות כרטיס אשראי, בדומה למכונות אוטומטיות אחרות ולכן לא צריך שיהיה ברשותנו מזומן על מנת להשתמש בלוקרים הממוחשבים. מעבר לכך לא צריך שאדם מטעם מועדון הכושר או הבריכה יהיה אחראי על התשלום עבור הלוקרים כך שאנו גם חוסכים בכוח אדם או לחילופין מורידים מעובדי המקום את האחריות עבור הטיפול בגבייה של השימוש בלוקרים.
  • חזות – מערכת הלוקרים הממוחשבת נראית כמו רהיט שכן הלוקרים עשויים מעץ איכותי ברמת גימור גבוהה מאוד עם גימור אלומיניום בדלתות ובצירי הלוקר. מעבר לכך יחידת המחשב של הלוקרים גם היא עשויה מעץ ומשתלבת בהרמוניה מושלמת עם שאר הלוקרים, מה שהופך אותם ליחידה אחת שנראית כמו רהיט.
  • מודרני ומתקדם – מעבר לכך שהלוקרים מופעלים באמצעות מערכת מחשב, המערכת גם נתמכת מרחוק, כך שאם יש תקלה באחד הלוקרים לא חייבים ללכת למחשב של הלוקרים עצמם אלא ניתן לשנות ההגדרות של הלוקרים גם ממחשב במשרד שמחובר לתוכנה של הלוקרים או אפילו מהמחשב הביתי. ניתן לשלוט על לוקר מרחוק ולראות מי רכש אותו ובאיזו שעה היות וכל המערכת מסונכרנת עם מערכת מצלמות מתקדמת.

לחצו כאן למידע אודות לוקרים לבתי ספר

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן