לוקרים ידניים

ארונות לוקרים – יתרונות ושימושים

ארון לוקר

כאשר מגיעים למקומות ציבוריים שונים, לרבות מלתחות במכון הכושר, מלתחות בקאנטרי קלאב, בתי ספר, מכללות, אוניברסיטה וכדומה,הציוד יקר הערך נשאר ללא פתרון אחסון יעיל ובטיחותי. במקום להסתובב עם תיק כבד או לדאוג שאף אחד לא יגנוב או יעשה שימוש בציוד האישי של כל אחד, ניתן להיעזר בלוקרים.הלוקרים הם מעין ארונות מתכת אחסון הניתנים לנעילה ידנית או דיגיטלית, המאפשרים גישה אך ורק למי ששכר תא בארון הלוקרים לתא הספציפי ששכר.

מוסדות ציבוריים למיניהם רוכשים מספר רב של ארוניות מסוג זה ובכך מאפשרים שירותי אחסון בהשכרה תמורת סכום סמלי, לאנשים המגיעים אליהם.

למידע נוסף לחצו כאן

סוגי הנעילה בלוקרים

ישנם מגוון סוגי מנעולים בלוקרים. להלן רשימה של כמה מסוגי הנעילה הנפוצים:

  • לוקרים עם נעילה ממוחשבת – מערכת ממוחשבת מאפשרת מספר שיטות תשלום פשוטות (מזומן או אשראי) והשימוש בה נוח למדי. הלוקרים ננעלים על ידי האדם השוכר את הלוקר באופן דיגיטלי דרך מחשב השולט על כל הלוקרים במרחב הספציפי. השימוש בלוקרים אלו יכול להיות נוח מאוד ולאפשר ללקוחות לשמור על הפרטיות שלהם באופן מלא
  • לוקרים ידניים – הבחירה בלוקרים הננעלים בצורה ידנית בעזרת מפתחות, היא בחירה איכותית ונוחה למדי. בחירה זו, יכולה להיות אידיאלית עבור בתי ספר ומוסדות לימוד שונים.
  • לוקרים עם נעילה דיגיטלית – היתרון העיקרי של לוקרים בעלי מנעול דיגיטלי,נעוץ בכך שבעזרתם הלקוחות אינם צריכים לדאוג ולחשוש לגבי אובדן או גניבת המפתח של הלוקר ויכולים לנוע בחופשיות במרחב. כך, הם לא יצטרכו לחשוש שמא מישהו יפרוץ לתכולה האישית שלהם הנמצאת בלוקר.

היתרונות בהתקנת ארון לוקרים

הבחירה הנכונה לבחור להתקין ארונות לוקרים בבית עסק, מוסד ציבורי או מוסד חינוכי, מקנה יתרונות רבים, לדוגמא:

  • תחושת נוחות וביטחון – במקומות עבודה גדולים, בהם יש קהל עובדים גדול ומשתנה בתדירות, התקנת ארון לוקרים עשויה להגביר את תחושת הנוחות של כלל העובדים. בשונה ממקומות עבודה קטנים ומשפחתיים, בהם כולם מכירים את כולם ויש פחות חשש מגניבות, במקומותעבודה גדולים החשש מגניבות גדול יותר. בנוסף לכך, בבית עסק המשרת לקוחות רבים,לא ניתן לסמוך על כל אחד מהלקוחות הרבים הפוקדים את המקום שלא יתפתה לגניבה. כך, שהצבת לוקרים בכל בית עסק גדול תשפר את תחושת הנוחות של העובדים.
  • הימנעות מסחיבת ציוד כבד לבית – במקום לסחוב מדי יום את ציוד העבודה לבית למקום העבודה ולהפך, ניתן לחסוך זאת בעזרת אחסון הציוד בלוקרים ייעודיים
  • עיצוב המשרד בעזרת לוקרים–אם בעבר הלוקרים היו מעוצבים בצורה לא אסתטית, כיום קיימים לוקרים בעיצובים רבים ומגונים. בחירת לוקרים מעוצביםבצבעים שונים, תאפשר לכם לשדרג את הנראות הכללית של המשרד וליצור משרד מעוצב ומזמין שיותיר רושם מיוחד על הנכנסים בשעריו.
לוקרים ידניים

ארונות לוקרים – סייפ לוקר

כאמור, לוקרים מהווים אזור פרטי ונעול של אנשים השוכרים אותם במקומות ציבוריים שונים.

אנו בחברת סייפ לוקר, פועלים כבר שני עשורים לשביעות רצונם של מאות לקוחות. צוות החברה שלנו עובד ומשקיע לכל אורך השנה באיכות השירות והמוצרים שכל לקוח מקבל, זאת על מנת להביא לקהל הלקוחות של החברה את פתרונות הנעילה הבטוחים והמתקדמים ביותר. מבין מגוון מוצרינו ניתן למנות מגוון ארונות לוקרים בגדלים, מידות וצבעים שונים שיהוו פתרון אחסון אידיאלי עבור כל בית עסק או כל חלל שתבחרו.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כדי שנוכל להתאים לכם את הלוקר לחלל הנדרש בצורה הטובה ביותר:

טלפון: 03-5566744

סלולרי: 054-9090785

פקס: 03-6293998

דוא"ל: office@safelocker.co.il

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן