השכרת לוקרים

זה קורה לכולם, אנו מגיעים למקום וצריכים לאפסן את החפצים האישיים שלנו איפה שהוא בכדי לא להיסחב איתם, אבל אין איפה.  מדובר בבעיה מציקה במיוחד. אין לנם מקום מסודר להשאיר את התיק שלנו במקומות ציבוריים רבים כגון חדרי כושר, בריכות שחיה ועוד. אפילו תלמידים בבתי ספר וסטודנטים במוסדות האקדמאיים נאלצים לסחוב תיקים כבדים, מחשבים ניידים וכיו"ב רק משום שאין להם מקום בטוח להשאיר את החפצים.

הצבת לוקרים להשכרה במקומות שכאלה מהווה את הפתרון המושלם לבעיות כאלה.
חברת סייפלוקר, הינה היבואנית הבלעדית של לוקרים מבית חברת אמריקן לוקר העולמית.

כיום ישנו מבחר ענק של לוקרים מסוגים שונים ובגדלים שונים, אשר יתאימו לכל מטרה ויענו על כך צורך. – ישנם לוקרים גדולים המשמשים כארוניות תיוק למסמכים מסווגים, לוקרים המשמשים כארונות מלתחה, לוקרים אשר משמשים ככספות, ואפילו לוקרים קטנים במיוחד המשמשים לאחסון מפתחות, טלפונים סלולאריים, תיקים קטנים  ארנקים ועוד – אלו נפוצים בעיקר במשרדים גדולים ובחברות.

השכרת לוקרים למועדוני כושר ובריכות שחיה

השכרת לוקרים הינה אופציה פופולארית מאוד במלתחות מועדוני הכושר ובריכות השחייה. זאת בעיקר משום שהחוק להגנת הפרטיות בישראל, אינו מתיר הצבת מצלמות במלתחות.

על פי סעיף 2 (3) לחוק הגנת הפרטיות, צילום אדם כשהוא ברשות היחיד מהווה פגיעה מוחלטת בפרטיות ועוולה אזרחית. העונש למי שפוגע בפרטיות הינו מאסר עד חמש שנים. לכן נושא שמירת החפצים במלתחות הוא רגיש ונחוץ במיוחד. כל מנוי או מבקר המגיע למועדון כושר או לבריכה נחשף לסכנת גניבות שכן במקומות אלו ידוע שיש מכת גניבות.

באופן טבעי, אנשים יצפו מהמקום לספק מנגנון אבטחה כזה או אחר, שיאפשר להם להתאמן בנחת רוח מבלי לדאוג לחפציו. העובדה שאי אפשר להעמיד מצלמות אבטחה במלתחות מעמיד את הנהלת מועדוני הכושר והבריכות במצב בעייתי ועל כן, אפשרות השכרת הלוקרים היא הפתרון האולטימטיבי למצב. כך הלקוחות מקבלים אפשרות לאפסן את חפציהם במקום בטוח ונעול בזמן שהייתם במקום, והאחריות על חפצי הלקוחות מוסרת מכתפי ההנהלה.

השכרת לוקרים לבתי ספר ומוסדות חינוכיים

לוקרים לשימושם של תלמידים וסטודנטים במוסדות החינוך מספקים מקום נוח לאחסון ושמירה על חפציהם האישיים השונים.

חברת סייפלוקר משווקת מגוון לוקרים איכותיים לבתי ספר ומוסדות אקדמאיים במחירים אטרקטיביים.

השכרת לוקרים היא חשובה והכרחית במיוחד כאשר הדבר נוגע תלמידי בתי הספר ולסטודנטים. בהימצא לוקרים לשימוש, התלמידים יכולים להשאיר את הציוד הלימודי, הטאבלטים והמחשבים הניידים אשר גובים מגבם מחיר כבד, ולהפחית את המשקל שהם נאלצים לסחוב מדי יום. משקל התיק והציוד אותו התלמידים והסטודנטים נושאים עימם הוא רב  ולא נוח, ובהחלט גורם לנזקים בריאותיים.

יתר על כן, ועדת רפואית אשר מונתה מטעם משרד החינוך  לבדיקת נושא פתרון התיקים הכבדים אותם סוחבים התלמידים, המליצה על הסתייעות בלוקרים וסיכמה שזהו הפתרון הטוב ביותר למצב. מעבר לכך, השכרת לוקרים לבתי בספר גם פותרת בעיה של אובדן וגניבות חפצים.

הלוקר מספק לתלמידים שטח אחסון פרטי בתוך בית הספר, בו הם יכולים לאחסן בבטחה ובמירב הנוחות ספרים, קלסרים ושאר ציוד לימודי,  ובגדי ספורט, ציוד לחוגים, חפצים  אישיים ועוד.

כל דגם נבחר בקפידה בהתאם לצרכי הלקוח בקפידה ולאופי המקום, תוך התחשבות בשטח הקיים ובאילוצים השונים. חשוב לנו לציין כי ניתנת ללקוח האפשרות לבחור לוקרים מחומרים שונים, לתכנן כמות תאים, מנעול שונה, גודל תא, צבע ועוד. אנו בחברת סייפלוקר נשמח לספק לכם שירות מקצועי וכמובן, לוקרים איכותיים ועמידים, שיתאימו באופן מדויק לצרכיכם.

חברת סייפלוקר מספקת לוקרים אך ורק למכירה ולא להשכרה

חשוב לציין כי חברת סייפלוקר איננה עוסקת בהשכרת לוקרים אלא, אך ורק במכירת לוקרים לעסקים, מוסדות וארגונים.

Save

Save

Save

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן