הזמנת לוקרים לבית ספר

תלמידי בתי הספר סוחבים לאורך שנת הלימוד (12 שנות לימוד) תיקים כבדים ועמוסים בחומר לימודי הכרחי ושימושי לאורך היום ישנם מקרים לאורך השבוע שבהם התלמידים חוזרים לבתיהם עם ציוד שלא בהכרח היו צריכים לסחוב אותו בחזרה הביתה וזאת רק כי לא היה להם איפה לשמור עליו בבית הספר. הזמנת לוקרים לבית ספר היום זה כבר לא בגדר פינוק אלא חובה של ממש לכל לילד וילדה.

בגילאים הצעירים של שנות הלימוד, תלמידי הכיתות א'  עד ד' לפחות סוחבים תיקים כבדים ביותר אפילו כבדים יותר ממשקל גופם. הדבר עלול להזיק לבריאותם וילדים רבים בגילאים הללו מאובחנים עם עקמת גב או עם בעיות גב אחרות. הזמנת לוקרים לבית ספר חשובה מאוד לבריאותם של התלמידים במיוחד בגילאים הצעירים כל כך שהם נמצאים בשלבי התפתחות גופנית קריטית להמשך חייהם.

מודעות לבריאות ילדנו

עם המודעות ההולכת וגוברת לשמירת גבם של ילדינו, אנחנו ההורים צריכים להיות עם היד על הדופק בכמה אופנים. הראשון, לשים לב לסידור התיק של ילדינו במיוחד בשנים הראשונות בבית הספר, שהם אינם סוחבים ציוד מיותר, גם ככה עליהם לסחוב ספרים גדולים וכבדים, מחברות רבות, קלמר עמוס בצבעים, טושים וכלי כתיבה נוספים וכולם יחד מהווים משקל מצטבר גדול על גב ילדינו. השני, מחובתנו לוודא כי עשינו כל שביכולתנו להגן על גב ילדינו ועל בריאותם בכלל. הזמנת לוקרים בבתי ספר זה אחד הדרכים היעילות ביותר שאנחנו ההורים עם הנהלת בית הספר יכולים להשיג עבור ילדינו.

למה תיקים על גלגלים הם לא פתרון?

ישנם הורים שרוצים להקל על ילדיהם בסחיבת התיק על גבם עם רכישת תיק על גלגלים. הדבר אינו יעיל בכלל ואף יוצר בעיות אחרות לגב הילד. גרירת התיק בצד אחד של הגוף יוצר עיוות של הגב לכיוון אחד ובשלבי התפתחות הילדים הדבר עלול ליצור בעיות רבות לגב הילדים בבגרותם. לכן הרעיון נשמע על פניו כיעיל אך בפועל הוא אינו בריאותי כלל. הזמנת לוקרים לבתי ספר הם הפתרון היעיל ביותר לגב ילדכם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן