הדרך לשמור על הציוד האישי בצורה בטוחה בלוקר

אנחנו הולכים לחדר הכושר, לספרייה העירונית או בבילוי בספא מפנק אנחנו שומרים את החפצים האישיים שלנו בלוקר. בעלי עסקים רבים הבחינו כי לקוחותיהם מעדיפים לשמור את הציוד האישי שלהם בתוך ארונית אחסון או בשמם הנפוץ יותר לוקרים כשהם נמצאים הרחק מהציוד שלהם. איך תשמרו על הציוד שלכם בצורה הטובה ביותר בלוקר.

מקומות רבים מאפשרים לנו היום יותר מתמיד לאחסן את הציוד האישי שלנו ממפתחות הרכב ועד למחשב הנייד. אם אתם מתאמנים בחדר הכושר באופן קבוע כבר בטח שמתם לב כי בעלי חדר כושר העמידו לרשותכם לוקר שאתם יכולים להשתמש בו באופן חופשי, כנ"ל בספריות עירוניות ובמשרדים ממשלתיים מסוימים.

איך בעולם הכניסו את השימוש בלוקר?

תחנות רכבת, מרכזי קניות ושדות תעופה ברחבי העולם הכניסו את הלוקרים לשימוש המבקרים. הדבר משמש לשתי מטרות, האחת, לגרום למבקרים להסתובב בחופשיות מבלי להיסחב עם המזוודה או הטרולי והשנייה, להקשות על כייסים וגנבים להשחיל פריטים מחנויות בזמן ה"קניות" שלהם. הדבר נמצא יעיל מאוד ואף משפר את חווית המשתמש של אותם תיירים או מבקרים מקומיים באותם המקומות.

איך תוודאו שאתם שומרים על הציוד שלכם בצורה הבטוחה ביותר?

  • וודאו כי אינכם לוקחים אתכם ציוד יקר ערך מיותר עליכם.
  • וודאו כי השתמשתם במנעול הלוקר כפי שהוסבר במערכת.
  • וודאו כי נעלתם את הלוקר טרם עזיבתכם את המקום.
  • אם אתם סביבה הומה, הסתירו את הקוד כשאתם מקלידים אותו.

צורות נעילה שונות ללוקרים:

ישנן מספר שיטות נעילה ללוקרים שמקומות ציבוריים מאפשרים ללקוחות שימוש חופשי.

  • נעילה במפתח שניתן בעמדת קבלה – זהו לוקר עם מנעול פשוט שאתם מקבלים את המפתח עם הרשמתכם למקום או שירות מסוים במקום מסחרי / ציבורי.
  • נעילה עם קוד – ישנם מקומות שמעמידים ללקוחות המקום לוקרים לשימוש חופשי כחלק משירות המקום, אתם מקלידים את הקוד וכך פותחים וסוגרים את הלוקר.
  • לוקר עם מפתח צ'יפ – זהו לוקר שאתם מקבלים צ'יפ (ממש כמו בכניסה לחדרי כושר) שעם קריאת הצ'יפ המנעול נפתח.
  • לוקר בחיוב אישי בכרטיס אשראי – בעמדת התשלום על הלוקר אתם סולקים את כרטיס האשראי שלכם ואתם מקבלים לוקר לשימושכם האישי. עם סיום השימוש החיוב פסק לפי הוראות המערכת.

כל שיטות הנעילה השונות בד"כ מותאמות לצרכי המקום ולשירותים שבעלי המקום נקנים ללקוחותיהם. השימוש בלוקרים הופך עם השנים לפופולרי יותר ויותר במרכזים, ארגונים ומקומות עבודה שונים.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן